Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну / Звернення громадян

Графік прийому громадян


ГРАФІК

особистого прийому громадян керівництвом

Мукачівської районної державної адміністрації

 

Прізвище, ім’я,

по батькові

 Посада

Дні прийому

Гайдай

Сергій Володимирович

Голова державної адміністрації

другий, четвертий вівторок місяця, виїзні прийоми: перший, третій четвер місяця

Данканич

Андрій Андрійович

перший заступник голови державної адміністрації

перший, третій понеділок місяця, виїзні прийоми: друга, четверта п’ятниця місяця

Біров

Оксана Золтанівна

заступник голови державної адміністрації

перша, третя п’ятниця місяця, виїзні прийоми: друга, четверта середа місяця

Чекан

Олександр Іванович

керівник апарату державної адміністрації

перша, третя середа місяця, виїзні прийоми: другий, четвертий понеділок місяця

 

Г р а ф і к

засідань постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян  на 2014 рік  (на виконання  статті 3 Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008)

  

місяць

день засідання

січень

09.01.2015

лютий

04.02.2015

березень

04.03.2015

квітень

03.04.2015

травень

05.05.2015

червень

04.06.2015

липень

03.07.2015

серпень

04.08.2015

вересень

04.09.2015

жовтень

02.10.2015

листопад

04.11.2015

грудень

04.12.2015

 

ГРАФІК

особистого  звітування  голів виконкомів сільських  та  селищних рад   з  питань  роботи зі  зверненнями  громадян на 2015 рік

 

п/п

Назва  сільської, селищної  ради

Термін  звітування

Відповідальні  виконавці

1

Нижньокоропецька

Новодавидківська

Ключарківська

Верхньокоропецька

Лютий

Молнар М.О.

Кунак С.Д.

Павлик В.І.

Химич В.І.

2

Форношська

Серненська

Зняцівська

Березень

Химинець Ю.І.

Жидик О.О.

Брижак І.І.

3

Чомонинська

Дерценська

Бобовищанська

Зубівська

 Квітень

Орос І.С.

Матей Ю.Ю.

Козак В.І.

Сабов Г.В.

4

Пістрялівська

Павшинська

Бистрицька

Великолучківська

 Травень

 

Бисага І.І.

Пупаш П.І.

Софілканич І.І.

Андрейко І.Д.

5

Пузняковецька

Чинадіївська

Жнятинська

 Червень

 

Хохол О.В.

Мошак І.І.

Богуш М.П.

6

Івановецька

Страбичівська

Бабичівська

Станівська      

 Липень

Мишкулинець М.М.

Буряк І.І.

Маринець В.І.

Лазар І.Ф.

7

Кальницька

Лавківська

Лалівська

Кольчинська

 Серпень

Рошко А.А.

Хайнас І.П.

Гелмеці Є.В.

Дуб М.В.

8

Ракошинська

Обавська

Залужанська

Брестівська

 Вересень

Коштура В.О.

Левицький І.І.

Симочко В.В.

Сідор В.Д.

9

Яблунівська

Лохівська

Макарівська

 Жовтень

Лендєл М.Й.

Куцкір П.П.

Геревич М.М.

10

Шенборнська

Жуківська

Горондівська

 Листопад

Легеза В.М.

Чорнак Н.І.

Туряниця І.І.

11

Копиновецька

Верхньовизницька

Завидівська

 Грудень

Пловайко М.М.

Кушнір М.А.

Феньов Д.П.