Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну / Соціальна сфера / Освіта

Позашкільна освіта та гурткова робота


ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА ТА ГУРТКОВА РОБОТА

 

У 2016 -2017 навчальному році у РЦДЮТ працювало 99 гуртків, в тому числі 11 секції МАН, в яких займається 1458 вихованців. Навчально-виховний процес забезпечують 26 педагогічних працівників.

Робота гуртків районного центру дитячої та юнацької творчості організована за напрямками позашкільної освіти: художньо-естетичний, науково-технічний, еколого-натуралістичний, історико-краєзнавчий, спор-тивний, дослідницько-експериментальний та декоративно-прикладного мистецтва. Заняття проводяться в кабінетах основного корпусу Центру, а також на базі загальноосвітніх навчальних закладів району.

Продовжує роботу Мукачівська районна філія Закарпатського територіального відділення Малої академії наук України. У 2016-2017 навчальному році організовано роботу 11секцій у 6 наукових відділеннях.

Серед 11 учасників ІІ (обласного) етапу захисту робіт  – 2 учнів нагороджені Дипломом ІІІ ступеня.

Учні загальноосвітніх навчальних закладів району у 2016-2017 навчальному році на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад здобули 8 призових місць: І місце з хімії, ІІ місце з угорської мови та літератури, німецької мови, біології, ІІІ місце з математики, інформаційних технологій, російської мови та трудового навчання.

Складовими мережі є також позашкільний навчальний заклад Районний центр дитячої та юнацької творчості в с. Великі Лучки та Залужанський міжшкільний навчально-виробничий комбінат.

На базі Залужанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату в 2016-2017 навчальному році 38 учнів 10-х класів з В. Коропецької, Макарівської, Зняцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів здобувають допрофесійну підготовку з матеріалознавства, 42 учні 10-11 класів В. Коропецької, Макарівської, Зняцівської та Станівської ЗОШ І-ІІІ ступенів здобувають професійну освіту з автосправи та основ ком’ютерного набору.

На території Мукачівського району розташовані навчальні заклади, які перебувають в підпорядкуванні департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації:

- Домбоківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- Чинадіївський дошкільний навчальний заклад (дитячий будинок) інтернатного типу для дітей дошкільного та шкільного віку.