Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну / Мукачівська районна державна адміністрація / Нормативна база райдержадміністрації

Проекти рішень Мукачівської районної ради, головними розробниками яких є структурні підрозділи райдержадміністрації


 

проект

У К Р А Ї Н А

 

МУКАЧІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

шоста сесія шостого  скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я 

 

від  «____» ___________ 2011 р.  № ___

м.Мукачево

 

 

Про внесення змін до «Програми забезпечення

питною водою населення Мукачівського району

на період 2006-2020 роки»

 

Відповідно до п.16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про загальнодержавну програму «Питна вода України» на 2006-2020 роки», рішення сесії районної ради №195 від 26.04.2007 року «Про внесення змін до Програми забезпечення питною водою населення Мукачівського району на період 2006-2020 роки» з метою підвищення функціонування систем водопостачання, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Додаток 4 до «Програми забезпечення питною водою населення Мукачівського району на період 2006-2020 роки», затверджений рішенням сесії № 84 від 03.03.2011 року із змінами і доповненнями викласти у новій редакції (додається).

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації (Пашкуляк В.В.) та постійну депутатську комісію районної ради з питань  агропромислового комплексу, земельних ресурсів, розвитку села, територіального та земельного устрою (Дерев’яник В.П.).

 

 

Голова районної ради                                                                     І.Михайло        

 

 

 

Додаток

до рішенням сесії районної ради

від «10» листопада 2011 року № ___

 

 

З А Х О Д И

виконання Програми забезпечення питною водою 

населення Мукачівського району на 2006-2020 роки

 

 

п/п

Найменування заходів

Обсяги фінансування, тис.грн.

  2011 р.

1

2

3.

1

 

 

2.

 

 

3.

 

 

 

4.

 

 

5.

 

 

 

6.

 

 

 

 

 

Буріння скважини та побудова насосної станції в с.В.Коропець

 

Буріння скважини в ДНЗ с.Макарьово

 

Будівництво водопроводу в с.Куштановиця

 

Капітальний ремонт        (реконструкція)   та відновлення мереж водопостачання с.Кучава

 

Виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво водопроводу в с. Пістрялово

 

Виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво водопроводу в с.Лалово

 

 

Всього:                                                        

25

 

 

15

 

 

15

 

 

 

45

 

 

 

50

 

 

 

50

 

 

_________________

                

200

 

 

П Р О Е К Т

 

УКРАЇНА

МУКАЧІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

 РІШЕННЯ

 

від _____________ 200    р. №____

 

м. Мукачево

 

 Про внесення змін до  Програми

«Допомога  членам Мукачівської районної

організації  української спілки ветеранів

Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

на 2011 рік

 

 

            Керуючись ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши поданий додатковий розрахунок витрат для дофінансування Програми  «Допомога членам Мукачівської районної організації  української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) на 2011 рік,  районна рада ВИРІШИЛА:

 

            1. Затвердити додатковий розрахунок витрат  до Програми «Допомога 

членам Мукачівської районної організації  української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) на 2011 рік (додається).

 

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації передбачити кошти  в сумі  10,0 (десять) тис.грн. для дофінансування даної програми в 2011 році.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради  та постійну  депутатську комісію районної ради з питань соціального захисту населення, праці та зайнятості Маринець О.В. . 

 

 

Голова районної ради                                  І.П.Михайло

 

 
П Р О Е К Т

 

УКРАЇНА

МУКАЧІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

 РІШЕННЯ

 

від _____________ 200    р. №____

 

м. Мукачево

 

Про внесення змін до районної Програми

адресної допомоги малозабезпеченим та

соціально-незахищеним верствам

населення на 2011 рік

 

 

            Керуючись ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши поданий розрахунок потреби коштів для фінансування витрат на реалізацію Програми адресної допомоги малозабезпеченим та соціально-незахищеним верствам населення в 2011 році, районна рада ВИРІШИЛА:

 

            1. Затвердити зміни до Програми адресної допомоги малозабезпеченим та соціально-незахищеним верствам населення на 2011 рік  (додається).

 

            2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації передбачити кошти  в сумі 4,0 (чотири) тис.грн. для  дофінансування даної програми в 2011 році.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради  та постійну  депутатську комісію районної ради з питань соціального захисту населення, праці та зайнятості Маринець О.В.    

 

Голова районної ради                          І.П.Михайло

 

 

П Р О Е К Т
МУКАЧІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

 РІШЕННЯ

 

від _____________ 200    р. №____

 

м. Мукачево

 

 

Про внесення змін до Програми підтримки

Мукачівської районної ради

ветеранів України на 2011 рік

 

 

 

         Керуючись ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши поданий додатковий розрахунок витрат для дофінансування Програми  підтримки Мукачівської районної ради ветеранів України в 2011 році,  районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити додатковий розрахунок витрат  до Програми підтримки Мукачівської районної ради ветеранів України на 2011 рік  (додається).

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації передбачити кошти  в сумі  20,0 (двадцять) тис.грн. для дофінансування даної програми в 2011 році.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради  та постійну  депутатську комісію районної ради з питань соціального захисту населення, праці та зайнятості Маринець О.В. . 

 

    

Голова районної ради                                                             І.П.Михайло

 

 

 

Додатковий розрахунок витрат

на підтримку Програми  Мукачівської районної організації ветеранів України

на 2011 рік

 

1.      Надання матеріальної допомоги членам організації в зв’язку з проведенням звітно-виборчої кампанії та проведення VI звітно-виборної конференції 20 тис.грн.

 

 

                Всього:                             20,0 тис.грн.

 

ПРОЕКТ

Про внесення змін до рішення сесії

районної ради від 30.12.2010р. №55

«Про районний бюджет на 2011 рік»

(із змінами від 03 березня,12 травня

2011 року)          

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 14-4, 23 Бюджетного кодексу України, враховуючи Закон України від 14.06.2011року № 3491-YI«Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік», розпорядження голови районної державної адміністрації від 01.07.11 №327, висновок фінансового управління райдержадміністрації від 09.08.2011 року №588 «Про вільний залишок бюджетних коштів», районна рада ВИРІШИЛА:

1. Збільшити дохідну частину районного бюджету по загальному фонду за ККД 41021600 «Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення виплат, пов’язаних з підвищенням рівня оплати праці працівників бюджетної сфери, в тому числі на підвищення посадового окладу працівникам першого тарифного розряду єдиної тарифної сітки та виплату допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями медичного і фармацевтичного профілю» на суму 3 139 900 грн.

2. Розподілити кошти в сумі 3 139 900 грн. по загальному фонду між головним розпорядниками коштів районного бюджету (додаток 1).

3. Спрямувати частину вільного залишку коштів загального фонду, який утворився на 01 січня 2011 року, головним розпорядникам коштів районного бюджету в сумі 914 513,00 грн.  (додаток 2).

4. Затвердити зміни розподілу бюджетних призначень (у межах загального обсягу) за головним розпорядником коштів районного бюджету (додаток 3).

5. Затвердити додаткові обсяги іншої субвенції із загального фонду районного бюджету  сільським бюджетам на 2011 рік (КФК 250380) (додаток 4).

6. Затвердити  обсяги  субвенції на виконання інвестиційних проектів  із спеціального  фонду районного бюджету  сільським бюджетам на 2011 рік (КФК 250324) (додаток 5).

7. Затвердити розподіл додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості  сільським бюджетам на 2011 рік (додаток 6).

8.  Затвердити додаткові обсяги повернення кредитів до районного бюджету та надання кредитів з районного бюджету на 2011 рік (додаток 7).

9.    Затвердити додаткові джерела фінансування районного бюджету на 2011 рік (додаток 8).

10.   Затвердити уточнений перелік об’єктів, які будуть фінансуватися за рахунок бюджету розвитку в 2011 році (додаток 9).

11.  Затвердити  додаткові обсяги змін міжбюджетних трансфертів для місцевих бюджетів Мукачівського району на 2011 рік (додаток 10).

12.   Внести зміни до рішення сесії районної ради від 03 березня 2011 року № 94 , змінивши назву об’єктів:

 -  «Будівництво котельні ДНЗ с.Кальник» на «Будівництво котельні та внутрішніх і зовнішніх мереж теплопостачання  ДНЗ с.Кальник»;

 -  «Будівництво котельні ДНЗ с.Копинівці» на «Будівництво котельні та внутрішніх і зовнішніх мереж теплопостачання  ДНЗ с.Копинівці ».

13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації та постійну депутатську комісію районної ради з питань бюджету (Пашкуляк В.В.)

 

 Додаток 10

Додаткові обсяги змін  міжбюджетних трансфертів для місцевих бюджетів Мукачівського району на 2011 рік (грн.)

 

Код бюджету

Найменування АТО

Міжбюджетні трансферти

Разом

 

Загальний фонд

Спеціальний фонд

 

додаткова дотація на забезпечення виплат, пов’язаних з підвищенням рівня оплати праці працівників бюджетної сфери, в тому числі на підвищення посадового окладу працівникам першого тарифного розряду ЄТС та виплату допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями медичного і фармацевтичного профілю

Додаткова дотація на вирівнювання фінансової забезпеченості

Інша субвенція

 

Субвенція місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів

 

 

 

7307401000

Кольчино

74 900

 

 

 

 

 

74 900

 

7307402000

Чинадієво

52 000

 

100000

 

 

 

152 000

 

7307501000

Бабичі

14 400

6000

 

 

 

 

20 400

 

7307502000

Бистриця

31 100

 

 

 

 

 

31 100

 

7307503000

Бобовище

20 200

 

 

 

 

 

20 200

 

7307504000

Брестово

16 400

 

 

 

 

 

16 400

 

7307505000

В.Лучки

71 600

 

 

 

 

 

71 600

 

7307506000

В.Визниця

8 700

 

 

 

 

 

8 700

 

7307507000

В.Коропець

29 300

 

 

 

115300

 

144 600

 

7307508000

Горонда

41 300

 

 

 

 

 

41 300

 

7307509000

Дерцено

21 600

 

 

 

 

 

21 600

 

7307510000

Жнятино

15 800

 

 

 

 

 

15 800

 

7307511000

Жуково

7 100

 

 

 

 

 

7 100

 

7307512000

Завидово

12 600

 

 

 

 

 

12 600

 

7307513000

Залуж

19 500

 

 

 

 

 

19 500

 

7307514000

Зняцево

17 200

 

 

 

 

 

17 200

 

7307515000

Зубівка

21 800

10000

 

 

 

 

31 800

 

7307516000

Іванівці

57 600

 

 

 

 

 

57 600

 

7307517000

Кальник

14 500

 

20000

 

 

 

34 500

 

7307518000

Ключарки

13 300

 

 

 

 

 

13 300

 

7307519000

Копинівці

14 600

 

 

 

 

 

14 600

 

7307520000

Лавки

12 000

 

 

 

 

 

12 000

 

7307521000

Лалово

17 200

 

 

 

 

 

17 200

 

7307522000

Лохово

13 000

 

 

 

 

 

13 000

 

7307523000

Макарєво

13 400

 

 

 

 

 

13 400

 

7307524000

Н.Коропеь

12 300

24900

 

 

 

 

37 200

 

7307525000

Н.Давидково

50 200

 

 

 

 

 

50 200

 

7307526000

Обава

16 000

 

 

 

 

 

16 000

 

7307527000

Павшино

7 300

 

 

 

 

 

7 300

 

7307528000

Пістрялово

9 900

 

30000

 

 

 

39 900

 

7307529000

Пузняківці

17 300

40500

 

 

 

 

57 800

 

7307530000

Ракошино

65 200

 

 

 

 

 

65 200

 

7307531000

Серне

32 500

 

 

 

 

 

32 500

 

7307532000

Станово

18 200

 

 

 

 

 

18 200

 

7307533000

Страбічово

24 100

 

 

 

 

 

24 100

 

7307534000

Форнош

6 500

 

 

 

 

 

6 500

 

7307535000

Чомонин

16 300

 

15560

 

 

 

31 860

 

7307536000

Шенборн

5 900

27300

 

 

 

 

33 200

 

7307537000

Яблуново

18 400

 

 

 

298000

 

316 400

 

Разом по сільських бюджетах

931 200

108700

165 560

0

413300

0

1 618 760

 

Всього

931 200

108 700

165 560

0

######

0

1 618 760

 

Додаток 9

Уточнений перелік об"єктів, видатки на які у 2011 році будуть проводитися за рахунок бюджету розвитку  (грн.)

Код типової відомчої класифікації видатків місцевих бюджетів

Назва головного розпорядника коштів

Назва об"єктів відповідно до проектно-кошторисної документації; тощо

Загальний обсяг фінансування будівництва

Відсоток завершеності будівництва об"єктів на майбутні роки

Всього видатків на завершення будівництва об"єктів на майбутні роки

Разом видатків на поточний рік

Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів

Найменування коду тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів

001

Районна рада

 

 

 

 

80 000

010116

Орган місцевого самоврядування

капітальні видатки

 

 

 

80 000

006

Райдержадміністрація

 

 

 

 

90 000

150110

 

ВСЬОГО по 150110

0

 

0

90 000

150110

Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та  реконструкція загальноосвітніх навчальних закладів

Будівництво ЗОШ 1-11 ступеня в с.Обава.вул.Шевченка.б/н( в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації)

 

 

 

45 000

150110

Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та  реконструкція загальноосвітніх навчальних закладів

 Виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво Форношської ЗОШ 1-11 ст.

 

 

 

45 000

220

Фінансове управління

 

 

 

 

413 300

250324

Субвенція на виконання інвестиційних проектів

Капітальні видатки

 

 

 

413 300

 

РАЗОМ:

 

 

 

 

583 300

Додаток 8

 Додаткові джерела фінансування районного бюджету на 2011 рік (грн.)

Код

Назва

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

Разом

у т.ч. бюджет розвитку

200000

Внутрішнє фінансування

331 213

611 550

583 300

942 763

208000

Фінансування за рахунок зміни залишків коштів бюджетів

331 213

611 550

583 300

942 763

208100

На початок періоду

331 213

441 550

413 300

772 763

208400

Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)

 

170 000

170 000

170 000

602000

Зміни обсягів готівкових коштів

331 213

611 550

583 300

942 763

602100

На початок періоду

331 213

441 550

413 300

772 763

602400

Кошти,що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)

 

170 000

170 000

170 000

 

Додаток 7

Додаткові обсяги повернення кредитів до районного бюджету та надання кредитів з районного  бюджету на 2011 рік

Код типової відомчої класифікації видатків місцевих бюджетів

Назва головного розпорядника коштів

Надання кредитів

Повернення кредитів

Кредитування -всього

Загальний фонд

Спеціальний фонд

РАЗОМ

Загальний фонд

Спеціальний фонд

РАЗОМ

Загальний фонд

Спеціальний фонд

РАЗОМ

Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів

Найменування коду тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів

Всього

у т.ч. бюджет розвитку

Всього

у т.ч. бюджет розвит ку

Всього

у т.ч. бюджет розвитку

220

Фінансове управління

 

 

 

 

 

-28 250

 

-28 250

 

-28 250

 

-28 250

250912

Повернення коштів, наданих для кредитування індивідуальних сільських забудовників

 

 

 

 

 

-28 250

 

-28 250

 

-28 250

 

-28 250

006

Райдержадміністрація

 

28 250

 

28 250

 

 

 

 

 

28 250

 

28 250

250911

Надання державного пільгового кредиту індивідуальним сільським забудовникам. Усього, з них:

50 000

28 250

 

28 250

 

 

 

 

50 000

28 250

 

78 250

 

Районна програма "Власний дім" на 2006-2011 рр.

50 000

28 250

 

28 250

 

 

 

 

50 000

28 250

 

78 250

 

Всього:

50 000

28 250

 

28 250

 

-28 250

 

-28 250

50 000

0

 

50 000

  

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 6

Розподіл додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості на 2011 рік

 

 

грн.

№ п/п

Назва сільської, селищної ради

Сума

1

Бабичівська сільська рада

10 000

2

Зубівська сільська рада

10 000

3

Жуківська сільська рада

10 000

4

Нижньокоропецька сільська рада

24 900

5

Пузняковецька сільська  рада

30 500

6

Шенборнська сільська рада 

23 300

 

ВСЬОГО:

108 700

 

Додаток 5

 

Обсяги  субвенції на виконання інвестиційних проектів

із спеціального фонду районного бюджету

сільським бюджетам на 2011 рік ( КФКВ 250324)

 

 

 

 

 

грн.

№ п/п

Назва адміністративно-територіальної одиниці                                                          (найменування призначення субвенції)

джерела фінансового ресурсу

Усього

спеціальний фонд (бюджет розвитку)

вільний залишок коштів районного бюджету

 

Верхньокоропецька сільська рада

 

 

1

Капітальний ремонт 11 поверху будівлі ДНЗ в с.Куштановиця

115300

115300

 

Яблунівська сільська рада

 

 

2

Капітальний ремонт системи опалення школи-сад с.Яблуново

298000

298000

 

ВСЬОГО:

413300

413300

 Додаток 4

 Обсяги  іншої субвенції із загального фонду

районного бюджету сільським бюджетам на 2011 рік

 

 

( КФКВ 250380)

 

 

 

 

 

 

грн.

№ п/п

Назва адміністративно-територіальної одиниці     (найменування призначення субвенції)

джерела фінансового ресурсу

Усього

спеціальний фонд (бюджет розвитку)

вільний залишок коштів районного бюджету

 

Чинадіівська селищна рада

 

 

1

Капітальний ремонт ДНЗ № 2

100000

100000

 

Кальницька сільська рада

 

 

 

 

2

Виготовлення проектно-кошторисної документації на газифікацію с.Медведівці

20000

20000

 

Пістрялівська сільська рада

 

 

 

 

3

Капітальний ремонт Пістрялівсього         дитячого навчального закладу

30000

30000

 

Чомонинська сільська рада

 

 

 

 

4

Капітальний ремонт Чомонинського         дитячого навчального закладу

15600

15600

 

ВСЬОГО:

165600

165600

 

Додаток 3

 

Зміни розподілу бюджетних призначень (у межах загального обсягу) за головними розпорядниками коштів районного бюджету на 2011 рік (грн.)

Код

Назва головного

Видатки  загального  фонду

Видатки  спеціального  фонду

Разом

головного

 розпорядника коштів

 

з них :

Всього

споживання

з них :

розвитку

З них

розпорядника коштів / КТКВ

Назва  КТКВ

Всього

 оплата праці   

комунальні послуги

 оплата праці

комунальні послуги

  бюджет  розвитку

З них:                капітальні видатки за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду)

1

2

3

5

6

8

9

10

11

12

 

13

14

030

Відділ  охорони здоров'я райдержадміністрації

0

 

0

 

 

 

 

 

 

 

0

 

зменшити призначення

-1 870

 

-1 870

 

 

 

 

 

 

 

-1 870

080101

Дільничні лікарні

-1 550

 

-1 550

 

 

 

 

 

 

 

 

80300

Поліклініки та амбулаторії

-320

 

-320

 

 

 

 

 

 

 

-320

 

збільшити призначення

1 870

 

1 870

 

 

 

 

 

 

 

1 870

080600

Фельдшерсько-акушерські пункти

1 870

 

1 870

 

 

 

 

 

 

 

1 870

Всього видатків

0

 

0

 

 

 

 

 

 

 

0

Додаток 2

Спрямування вільного залишку коштів загального та спеціального фондів, що склався на початок 2011 року, головним розпорядникам коштів районного бюджету (грн.)

Код

Назва головного

Видатки  загального  фонду

Видатки  спеціального  фонду

Разом

головного

 розпорядника коштів

 

з них :

Всього

споживання

з них :

розвитку

З них

розпорядника коштів / КТКВ

Назва  КТКВ

Всього

 оплата праці   

комунальні послуги

 оплата праці

комунальні послуги

  бюджет  розвитку

З них:                капітальні видатки за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду)

1

2

3

5

6

8

9

10

11

12

 

13

14

001

Районна  рада

 

 

 

80 000

 

 

 

80 000

80 000

80 000

80 000

010116

Органи місцевого самоврядування

 

 

 

80 000

 

 

 

80 000

80 000

80 000

80 000

006

Районна державна адміністрація

 

 

 

90 000

 

 

 

90 000

90 000

90 000

90 000

150110

Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та  реконструкція загальноосвітніх навчальних закладів

 

 

 

90 000

 

 

 

90 000

90 000

90 000

90 000

020

Відділ охорони здоровя

150 000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

150 000

080101

Лікарні

50 000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50 000

080300

Поліклініки і амбулаторії

80 000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

80 000

080600

Фельдшерсько-акушерські пункти

20 000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 000

050

Управління  праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації

15 613

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 613

091204

Територіальні центри і відділення соціальної допомоги на дому

15 613

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 613

220

Фінансове управління райдержадміністрації

165 600

 

 

413 300

 

 

 

413 300

413 300

 

578 900

250324

Субвенція іншим бюджетам на виконання інвестиційних  проектів

 

 

 

413 300

 

 

 

413 300

413 300

 

413 300

250380

Інші субвенції

165 600

 

 

 

 

 

 

 

 

 

165 600

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього видатків

331 213

 

 

583 300

 

 

 

583 300

583 300

170 000

914 513

Додаток 1

Розподіл додаткової дотації з ДБ місцевим бюджетам на забезпечення виплат, пов"язаних з підвищенням рівня оплати праці працівників бюджетної сфери, в тому числі на підвищення посадового окладу працівникам першого тарифного розряду ЄТС, між головним розпорядникам коштів районного бюджету (грн.)

Код

Назва головного

Видатки  загального  фонду

Видатки  спеціального  фонду

Разом

головного

 розпорядника коштів

 

з них :

Всього

споживання

з них :

розвитку

З них

розпорядника коштів / КТКВ

Назва  КТКВ

Всього

 оплата праці   

комунальні послуги

 оплата праці

комунальні послуги

  бюджет  розвитку

З них:                капітальні видатки за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду)

1

2

3

5

6

8

9

10

11

12

 

13

14

006

Районна державна адміністрація

8 000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 000

130203

Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкiл (які підпорядковані громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості)

8 000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 000

020

Відділ освіти

1 251 800

918 391

 

 

 

 

 

 

 

 

1 251 800

070201

Загальноосвітні школи (в т.ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі)

1 223 200

897 411

 

 

 

 

 

 

 

 

1 223 200

070401

Позашкiльнi заклади освiти, заходи iз позашкiльної роботи з дiтьми

8 100

5 943

 

 

 

 

 

 

 

 

8 100

070802

Методична робота, iншi заходи у сфері народної освiти

5 500

4 035

 

 

 

 

 

 

 

 

5 500

070804

Централiзованi бухгалтерiї обласних, міських, район-них відділів освіти

7 500

5 501

 

 

 

 

 

 

 

 

7 500

070806

Інші заклади освіти

7 500

5 501

 

 

 

 

 

 

 

 

7 500

030

Відділ  охорони здоров'я райдержадміністрації

208 600

153 046

 

 

 

 

 

 

 

 

208 600

080101

Лікарні

59 400

43 581

 

 

 

 

 

 

 

 

59 400

080300

Поліклініки і амбулаторії

102 400

75 128

 

 

 

 

 

 

 

 

 

080600

Фельдшерсько-акушерські пункти

40 400

29 641

 

 

 

 

 

 

 

 

 

081002

Централізована бухгалтерія

6 400

4 696

 

 

 

 

 

 

 

 

6 400

050

Управління  праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації

28 000

20 543

 

 

 

 

 

 

 

 

28 000

091204

Територіальні центри і відділення соціальної допомоги на дому

28 000

20 543

 

 

 

 

 

 

 

 

28 000

110

Відділ  культури                    райдержадміністрації

712 300

522 596

 

 

 

 

 

 

 

 

712 300

110201

Бiблiотеки

226 100

165 883

 

 

 

 

 

 

 

 

226 100

110204

Палаци i будинки культури, клуби та iншi заклади клубного типу

32 600

23 918

 

 

 

 

 

 

 

 

32 600

110205

Школи естетичного виховання дiтей

443 100

325 092

 

 

 

 

 

 

 

 

443 100

110502

Iншi культурно-освiтнi заклади та заходи

10 500

7 703

 

 

 

 

 

 

 

 

10 500

220

Фінансове управління райдержадміністрації

931 200

 

 

 

 

 

 

 

 

 

931 200

250312

Додаткова дотація з ДБ місцевим бюджетамна забезпечення виплат, пов"язаних з підвищенням рівня оплати праці працівників бюджетної сфери, в тому числі на підвищення посадового окладу працівникам першого тарифного розряду ЄТС

931 200

 

 

 

 

 

 

 

 

 

931 200

Всього видатків

3 139 900

1 614 576

 

 

 

 

 

 

 

 

3 139 900