Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну / Дозвільний центр

Новини у Дозвільній системі


УВАГА! Внесено зміни до закону України "Про ветеринарну медицину"

Управлінням ветеринарної медицини в Мукачівському районі  припинено прийом документів на видачу дозволу на проведення заходів із залученням тварин в зв'язку із скасуванням ст. 38 Закону України “Про ветеринарну медицину”.

 

 

Держпідприємництво звертає увагу бізнесу на необхідність ознайомлення з переліком дозвільних документів, які тепер не потрібно буде отримувати.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру» (реєстр. № 2436а), прийнятим Верховною Радою 09.04.2014, скасовується необхідність погодження з державними органами здійснення господарської діяльності, на яку раніше потрібно було отримувати дозволи. Держпідприємництво надає детальний перелік таких документів дозвільного характеру та посилання на нормативно-правові акти, якими передбачалося їх отримання.

 

Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, які скасовано.  http://www.dkrp.gov.ua/info/3339

 

 

До уваги підприємців!

В.о. Президента підписав закон про скорочення кількості дозволів.

25 квітня 2014 року, в.о. Президента України Турчинов О.В. підписав розроблений Держпідприємництвом Закон, яким передбачено суттєве скорочення кількості дозвільних документів.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру» від 09.04.2014 № 1193-VII, скасовується необхідність погодження з державними органами здійснення господарської діяльності, на яку раніше потрібно було отримувати дозволи.

Для Держпідприємництва завжди було пріоритетним зменшення кількості документів дозвільного характеру та скасування зобов’язання отримувати погодження, висновки та інші документи, які передують одержанню дозволу. Законом такий обов’язок покладено на дозвільний орган, що оформляє дозвільний документ без залучення суб’єкта господарювання.

Крім того, до виключної компетенції адміністративного суду віднесено прийняття рішень щодо анулювання документа дозвільного характеру з підстав, визначених Законом.

В цілому, Закон суттєво зменшує адміністративний тиск на суб’єктів господарювання, упорядковує кількість дозвільних документів та створює сприятливі умови для надходження інвестицій у країну.

Даний Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

 

 

Верховна Рада спростила відкриття бізнесу і відмінила печатки

Верховна Рада ухвалила закон, який спрощує ведення бізнесу та відміняє печатки.

За відповідне рішення проголосувало 244 депутати.

Законом скасовується сплата реєстраційного збору, а також встановити механізм реєстрації юросіб та фізичних осіб-підприємців шляхом подання електронних документів без обов'язкового використання електронного цифрового підпису.

Законом скасовується обов'язковість виготовлення та використання печатки.

У пояснювальній записці цей крок пояснюється тим, що обладнання для виготовлення печаток уже не є ексклюзивним і її легко підробити.

"При цьому відмова від передачі печатки новому керівництву підприємства позбавляє його можливості управляти суб’єктом господарювання, а попереднє керівництво (яке володіє печаткою) продовжує контролювати бізнес", - йдеться у поясненні.

Також скасовується вимога щодо справляння реєстраційного збору за проведення державної реєстрації юридичної особи та ФОП.

 

УВАГА! Внесено зміни до "Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів"

Від 30 жовтня 2013 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України №748 від 07.08.2013 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка вносить суттєві зміни до Постанови Кабінету Міністрів України №1218 від 03.08.1998 року "Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів".

Відповідно до п.8 Порядку до категорії власників, які звільняються від одержання лімітів на утворення та розміщення відходів, належать власники відходів, які не підлягають включенню до реєстру об'єктів утворення, оброблення та утилізації відходів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 31.08.1998 року №1360. Дані власники подають щороку через дозвільні центри декларацію про відходи.Дивіться також