Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну / Держземагенство

Наші публікації


Земельні ділянки для реалізації інвестиційних проектів

 

№ п/п

Територіальне розміщення земельної ділянки

Орієнтовне місце знаходження

Площа земельної ділянки

Функціональне використання

земельної ділянки

Для якого інвестиційного проекту пропонується земельна ділянка

1

Зняцівська сільська рада

 

Біля автотраси Ужгород-Мукачево; права сторона

 

0,4220га

 

Комерція

Для будівництва об”єктів придорожньої інфраструктури.

 

2

Зняцівська сільська рада

Біля автотраси Ужгород-Мукачево; права сторона

 

0,4400га

Комерція

Для будівництва об”єктів придорожньої інфраструктури.

 

3

Зняцівська сільська рада

Біля автотраси Ужгород-Мукачево; права сторона

 

0,3603га

Комерція

Для будівництва об”єктів придорожньої інфраструктури.

 

4

Зняцівська сільська рада

Біля автотраси Ужгород-Мукачево; права сторона

 

0,4400га

Комерція

Для будівництва об”єктів придорожньої інфраструктури.

 

5

Зняцівська сільська рада

 Біля автотраси Ужгород-Мукачево; права сторона

0,3993га

Комерція

Для будівництва об”єктів придорожньої інфраструктури.

 

6

Івановецька сільська рада

с.Клячаново, вул. Автомобілістів

3,0 га

Комерція

Для будівництва об”єктів придорожньої інфраструктури

7

Чомонинська сільська рада

с.Чомонин

6,0 га

не визначено

За пропозицією інвестора

 

 

 

 

 

 

      Управління Держгеокадастру у Мукачівському районі Закарпатської області

Островський Микола Ростиславович – в. о. начальника Управління Держгеокадастру у Мукачівському районі Закарпатської області

Прес-реліз

Держгеокадастр запустив онлайн-послугу замовлення витягу про земельну ділянку

З початку липня Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру запроваджено нову функцію Державного земельного кадастру «Надання відомостей  з Державного земельного кадастру у формі витягу про земельну ділянку при замовленні через мережу Інтернет».

Замовлення витягу здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру, та містить детальну інструкцію для замовлення витягу.

Через електронний сервіс можна замовити витяг на земельну ділянку, яка розташована в будь-якому регіоні Україні, а отримати витяг – в одному із 660 центрів надання адміністративних послуг по всій Україні за вибором заявника. Єдиний документ, який при цьому необхідний це посвідчення особи.

Простий та лаконічний інтерфейс робить послугу доступною навіть для невпевнених користувачів персональних комп’ютерів. У систему інтегрована функція он-лайн оплати послуги через сервіс моментальних платежів Liqpay Приватбанку. Банківська комісія при цьому не стягується. Підтвердження про сформовану заявку та повідомлення про готовність документу користувач отримує на свою електрону адресу.

До цього часу замовлення та отримання витягу відбувалося лише за місцем розташування земельної ділянки, що призводило до втрат часу та створювало корупційні ризики, оскільки етап подачі заяви та видачі результатів знаходився під контролем одного кадастрового реєстратора.

Можливість замовлення послуги онлайн скорочує процедуру оформлення до декількох хвилин, а рознесення функції реєстрації заяви та її обробки зводить до мінімуму можливість зловживань.

Завдяки запровадженому принципу екстериторіальності громадяни отримають принципово новий рівень сервісу.

Отримання витягу із Державного земельного кадастру  про земельну ділянку – найпопулярніша послуга в сфері земельних відносин. Щорічно в області за заявами громадян видається більше 11,0 тисяч  витягів. З початку 2015 року уже видано більше 7 тис. витягів.

Вартість послуги з надання витягу з Державного земельного кадастру – 53 гривні.

На сьогодні в області вже замовлено та отримано один витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку, яка розташована на території Ужгородського району, а витяг отримано в ЦНАПі міста Ужгород.

Також з 20 липня у Національній кадастровій системі додано нову функціональну можливість «Державна реєстрація земельної ділянки, у випадку, якщо існує повне співпадіння меж земельної ділянки з іншою земельною ділянкою». Ця функція забезпечить вирішення питання з земельними ділянками, які були помилково перенесені до Державного земельного кадастру з Державного реєстру земель та проблему земельних ділянок, яким до 2013 року було визначено кадастровий номер, але процес реєстрації земельної ділянки не було завершено у повному обсязі та у встановленому порядку.

Щорічно в області державними кадастровими реєстраторами здійснюється реєстрація більше 26,0 тисяч земельних ділянок. З початку 2015 року уже зареєстровано 12 тис. земельних ділянок. Послуга – безкоштовна.

 

 

ПОКРОКОВА СХЕМА

реалізації громадянами України – військовослужбовцями Збройних сил України, інших військових формувань та членами їх сімей, які беруть (брали) участь у виконанні завдань щодо здійснення АТО їх конституційних прав на безоплатне отримання земельних ділянок

 

 

 

До уваги громадськості !

Управління Держземагентства у Мукачівському районі інформує громадськість про доручення Голови Держземагентства України Сергія Рудика щодо реалізації громадянами України - військовослужбовцями Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та інших військових формувань, які беруть участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції у східних та південно-східних областях України, їх конституційних прав на безоплатне отримання земельних ділянок із земель запасу державної (комунальної) власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, особистого селянського господарства та індивідуального дачного будівництва

 Для цього учаснику бойових дій потрібно звернутись до територіального органу Держземагентства у районі або безпосередньо до Головного управління Держземагентства у Закарпатській області з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ, тощо). Зазначеним особам буде надана допомога при складанні клопотання про надання у власність земельної ділянки, а також забезпечення надання графічного матеріалу з бажаним місцем розташування земельної ділянки.

На виконання листа Держземагентства України від та листа Головного управління Держземагентства у Закарпатській області щодо можливості отримання військовослужбовцями, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції у власність земельних ділянок на сайті Мукачівської районної державної адміністрації розміщено інформацію:

·         щодо можливості отримання військовослужбовцями, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, для ведення садівництва, для індивідуального дачного будівництва;

·         процедуру надання земельних ділянок військовослужбовцям та оформлення права власності на них;

·         зразок клопотань щодо виділення земельних ділянок із земель запасу державної (комунальної) власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, особистого селянського господарства.

Управління Держземагеннтства у Мукачівському районі повідомляє про надання всебічної консультативної допомоги у процесі оформлення правовстановлюючих документів на землю у разі зверненні таких військовослужбовців. Більш докладну інформацію та консультацію з оформлення документів на землю можна отримати у відділі з землеустрою та охорони  земель за телефоном – 2-11-49.

 Також, при Держземагентстві України діє «гаряча лінія» Голови Сергія Рудика 0-800-301-071, де оператори, також, нададуть кваліфіковані консультації, усі дзвінки безкоштовні.

 

 

 

Оплату гарантуємо.

 

Р/р 3518002084993

МФО 812016

ЄДРПОУ 38456209

89600, м. Мукачево, вул. Горького, 3

 

 

 

 

Управління Держземагентства у Мукачівському районі Закарпатської області повідомляє, що з 3 липня 2014 року набули чинності положення Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний земельний кадастр” щодо скасування плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них” від 05.06.2014 року № 1325-VII (далі Закон).

 Так, починаючи із зазначеної дати управління Держземагентства у Мукачівському районі  надає безкоштовно адміністративні послуги, з  державної реєстрації земельної ділянки ( вартість даної послуги складала — 65 грн. 00 коп.), внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель ( вартість даної послуги складала — 161 грн. 00 коп.), а внесення відомостей до Поземельної книги, внесення до Державного земельного кадастру відомостей про суборенду, сервітут, які поширюються на частини земельних ділянок органами Держземагентства України здійснюється безоплатно. Також, даним Законом визначено, що фінансове забезпечення веденя та функціонування Державного земельного кадастру здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.

 Окрім того, текст статті 41 Закону України “Про Державний земельний кадастр”, на підставі Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний земельний кадастр” щодо скасування плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них”, викладено в іншій редакції, в якій, зокрема, зазначається, що внесення відомостей до Державного земельного кадастру, внесення змін до них, надання відомостей з Державного земельного кадастру за зверненням Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування здійснюється безоплатно. У тих випадках де Законом України “Про Державний земельний кадастр” передбачено справляння плати за надання відомостей з Державного земельного кадастру то перелік, розміри, порядок її справляння встановлюєтсься Кабінетом Міністрів України.

 Вказані законодавчі нововведедення нададут власникам земельних ділянок заощаджувати чималі кошти при замовленні відповідних адміністративних послуг.

 

 

 

 

До уваги громадськості !

 

Військовослужбовці, які беруть участь в АТО у східних областях України, отримають земельні ділянки

 

Головне управління Держземагентства у Закарпатській області інформує громадськість про доручення Голови Держземагентства України Сергія Рудика щодо можливості отримання військовослужбовцями, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, для ведення садівництва, для індивідуального дачного будівництва.

 

Для цього учаснику бойових дій треба звернутись до територіального органу Держземагентства у районі або безпосередньо до Головного управління Держземагентства у Закарпатській області з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ, тощо).

 

Зазначенимособам буде надана допомога при складанні клопотання про надання у власність земельної ділянки, а також забезпечення надання графічного матеріалу з бажаним місцем розташування земельної ділянки та в межах законодавства надана всебічна консультативна допомога щодо подальшого оформлення права власності на земельну ділянку.

 

 

Головне управління Держземагентства

у Закарпатській області

Юридична адреса: 88008, м.Ужгород, пл. Народна,4* 

_________________________

                    ПІБ

___________________________

адреса проживання

______________________________

    

 

Клопотання

 

 

Прошу дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для надання у власність   орієнтовною площею _________ га для  _______________________________, яка розташована за межами населеного пункту  на території _____________________  ради ___________________  району.

Одночасно повідомляю, що земельну ділянку для __________________________безоплатно у власність не отримував (ла).

 

До заяви додаю копії:

 

           -  викопіювання  з кадастрової  карти  (плану) та інші графічні матеріали,  на яких зазначено  бажане місце розташування земельної ділянки;

          -     відповідний документ, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо);

           -  копії паспорту  та ідентифікаційного коду.

         Даю згоду на обробку персональних даних.

* Примітка у разі розташування земельних ділянок комунальної власності в межах населених пунктів необхідно звернутись до відповідної сільської, селищної, міської ради.

 

 

Дата _____________                              Підпис _________________

 

 

Головне управління Держземагентства

у Закарпатській області

Юридичнаадреса: 88008, м.Ужгород,пл.Народна,4

________________________

(ПІБ)

________________________

(адреса проживання)

________________________

 

 

Клопотання

 

 

Прошу затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  надати  у власність  земельну ділянку площею _______ га для _________________________________________________ за адресою ___________________________________________________________ за межами населеного пункту ___________.

Одночасно повідомляю, що земельну ділянку для _________________________________ безоплатно у власність не отримував (ла).

 

До заяви додаю :

           -  проект відведення в 1 книзі;

           -  витяг з державного кадастру земельних ресурсів;

           -  агрохімічний паспорт земельної ділянки.

 

       Даю згоду на обробку персональних даних.

* Примітка у разі розташування земельних ділянок комунальної власності в межах населених пунктів необхідно звернутись до відповідної сільської, селищної, міської ради.

 

Дата                               Підпис __________   /___________/    ПІБ

 

 

 

Процедура надання земельних ділянок військовослужбовцям та оформлення права власності на них

 

Відповідно до статті 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної чи комунальної власності у таких розмірах:

 

- для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство,

 

- для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

 

- для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

 

- для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;

 

- для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;

 

- для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара

 

Варто зазначити, що згідно із частиною 4 статті 116 Земельного кодексу України передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених цим Кодексом, провадиться один раз по кожному виду використання.

 

Для того, щоб безоплатно отримати земельну ділянку у власність, громадянину України необхідно здійснити наступні дії:

 

КРОК 1

 

Звернутись до органу, уповноваженого здійснювати розпорядження земельними ділянками державної або комунальної власності, із клопотанням про безоплатне надання земельної ділянки у власність.

 

Таким органом щодо земель комунальної власності, які переважно розташовані в межах населених пунктів, є відповідна сільська, селищна, міська рада, а щодо земель державної власності, які, як правило, розташовані за межами населених пунктів, є Головне правління Державного агентства земельних ресурсів в області.

 

У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб) та документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі (у разі надання земельної ділянки для ведення фермерського господарства). Зазначені клопотання розглядаються у відповідності до частини 7 ст.118 Земельного кодексу України.

 

Разом з тим, роз’яснюємо, що відповідно до Плану-графіку дій Держземагентства України та головних управлінь Держземагентства  в областях та м. Києві щодо реалізації громадянами України – військовослужбовцями, які беруть участь у виконанні завдань щодо здійснення антитеростичної операції у східних та південно-східних областях України, їх конституційних пра на безоплатне отримання земельних ділянок із земель запасу державної (комунальної) власності для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, особистого селянського господарства та індивідуального дачного будівництва (далі План-графік дій) Головне управління Державного агентства земельних ресурсів в області приймає рішення  про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки в рекомендований термін до п’яти днів від дати реєстрації клопотання.

 

КРОК 2

 

Замовити у землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Вартість, строки виконання робіт встановлюються відповідним договором, укладеним між замовником та розробником документації із землеустрою. Відповідно до статті 28 Закону України «Про землеустрій» максимальний строк складання документації із землеустрою не повинен перевищувати шести місяців з моменту укладення договору.

 

Разом з тим, роз’яснюємо, що відповідно до Плану-графіку дій проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок  військовослужбовцям розробляються державними підприємствами, що виконують землевпорядні роботи, в рекомендований термін до тридцяти днів від дати укладання договору на проведення робіт із землеустрою.

 

Землевпорядна організація має виконати геодезичні роботи і розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, який має бути складений у паперовій формі та у формі електронного документу. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню уповноваженими органами влади відповідно до статті 186-1 Земельного кодексу України. За потреби, відповідно до Плану-графіку дій, Головне управління Державного агентства земельних ресурсів в області разом з територіальними підрозділами Держземагентства у районах сприяє в межах компетенції у погодженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок військовослужбовцям у відповідних структурних підрозділах місцевого органу виконавчої влади у сфері містобудування та архітектури.

 

КРОК 3

 

Звернення до державного кадастрового реєстратора у територіальному (районному, міському) органі Держземагентства України із заявою про державну реєстрацію земельної ділянки. Якщо інше не передбачено договором про розроблення проекту, до цього органу має звертатись землевпорядна організація.

 

До заяви додається:

 

-копіядокумента, що посвідчує особу;

 

-копіядокумента, що посвідчує повноваження діяти від Вашого імені (договір, довіреність);

 

-копіядокумента про присвоєння податкового номера;

 

-розробленийта погоджений уповноваженими органами проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у паперовому вигляді та у формі електронного документу, а у разі, якщо щодо проекту проводилась державна експертиза – також оригінал позитивного висновку цієї експертизи.

 

КРОК 4

 

Подана заява протягом 14 днів розглядається державним кадастровим реєстратором територіального органу Держземагентства за наслідком чого, у разі, якщо подані документи складені вірно, а межі ділянки не порушують меж вже зареєстрованих ділянок, державний кадастровий реєстратор реєструє земельну ділянку у Державному земельному кадастрі і видає Витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку із зазначенням у ньому кадастрового номеру.

Зауважуємо, що відповідно до Плану-графіку дій державна реєстрація земельних ділянок військовослужбовцям у Державному земельному кадастрі здійснюється в рекомендований термін протягом чотирьох днів з дня реєстрації заяви та подання документації.

 

КРОК 5

 

Подання до органу, уповноваженого розпоряджатись земельною ділянкою, клопотання про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. До клопотання додається примірник погодженого проекту, Витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку, агрохімічний паспорт земельної ділянки (поля).

Зауважуємо, що відповідно до Плану-графіку дій перевірка на відповідність законодавству поданих до документів та прийняття рішень про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок військовослужбовцям та надання таких ділянок у власність здійснюється Головним управлінням Державного агентства земельних ресурсів в області в рекомендований термін до п’яти днів з дати реєстрації клопотання.

 

КРОК 6

 

Після одержання рішення про безоплатну передачу у власність земельної ділянки, громадянин подає до Реєстраційної служби заяву про державну реєстрацію права власності на земельну ділянку,

 

КРОК 7

 

Подана заява протягом 14 днів розглядається Державним реєстратором, в результаті чого, у разі, якщо подані документи складені вірно, видається Свідоцтво про право власності на земельну ділянку та Витяг із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.