Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну / Доступ до публічної інформації

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГОЛОВИ РДА за 2017 рік


Публічний звіт діяльності Мукачівської РДА за 2017 рік представив очільник району Сергій Гайдай

Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року №889-VIII „Про державну службу” наказу Нацдержслужби від 20.12.2016 №277 з метою забезпечення належної прозорості та підзвітності, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай підвів підсумки роботи за 2017 рік.
Інформував голова адміністрації у формі публічного виступу за присутності: голови Мукачівської районної ради Івана Михайла, першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, керуючого справами райдержадміністрації Олександра Чекана, керівників управлінь, служб та відомств. Також були запрошені та присутні голови селищ та сіл, представники громадських, профспілкових організацій, громадської ради при Мукачівській РДА, засоби масової інформації.
«Найголовнішим досягненням вважаю конструктивну співпрацю з головами селищ та сіл району, - розпочав свій виступ голова Мукачівської РДА, - зазначу, що рік 2017-тий об’єднав у собі продовження тих справ, які були започатковані раніше та реалізацію нових проектів, важливих для життя громад».
Більше детально Сергій Володимирович зупинявся на питаннях ремонту доріг, реалізації проектів в освітній та культурній сферах, вирішенні питань мед установ району.
Керівник району зазначив, що успішним є виконання бюджетів, як районного так і місцевих, а фінансовий рік завершили без заборгованостей по зарплаті та комунальних платежах бюджетних установ.
Підсумовуючи, очільник Мукачівщини акцентував, що й надалі, спільно з головами селищ та сіл, працюватиме над вирішенням проблем району, яких є чимало, та додав, що шукатиме альтернативні джерела фінансування та захищатиме проекти, подані на розгляд державних фондів. 
Повний текст ПУБЛІЧНОГО ЗВІТУ голови Мукачівської районної державної адміністрації Закарпатської області С.Гайдая доступний за посиланням: 
http://mukrayon.gov.ua/main/395.htm

 

 

Відповідно до закону України «Про державну службу», голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай представить публічний звіт про підсумки діяльності Мукачівської районної державної адміністрації за 2017 рік.

Публічний звіт буде проведено у формі офіційного виступу голови Мукачівської РДА С.Гайдая 21 лютого 2018 року, початок об 11.00 год., сесійна зала засідань адмінбудівлі Мукачівської РДА та Мукачівської райради за адресою: м. Мукачево, вул.. Штефана Августина, №21.

Регламент публічного звіту:

- звіт голови про діяльність Мукачівської  райдержадміністрації за 2017 рік – до 30 хв.;

- виступи в порядку обговорення  - до 5 хв.;

- підведення підсумків – до 10 хв.

Відповідальний за організацію та проведення публічного звіту – відділ організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації.

Відповідальна особа – керівник апарату райдержадміністрації Чекан О.І., контактний телефон 3-84-17.

 

Запрошуються: представники громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації

ZVIT2017.doc