Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну / Соціальна сфера / Освіта

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році


На виконання наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації від 03.10.2018  № 225 «Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019  навчальному році» та відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної державної адміністрації від 08.10.2018  №343, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді розпочато ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Стартували шкільні турніри вЧинадіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів олімпіадою з англійської мови, під час якої було проведено засідання районного методоб’єднання вчителів англійської мови. 

 

 

 Олімпіада 8 клас

Олімпіада 9 клас

Олімпіада 10 клас

Олімпіада 11 клас

ПРОТОКОЛИ ОЛІМПІАДИ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

 

Про проведення ІІ (районний) етап

Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з німецької мови

 

9 листопада 2018 року на базі Ракошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з німецької мови. Під час виконання учнями конкурсних завдань було проведено засідання районного методичного об’єднання вчителів німецької мови на тему «Використання тренінг-технологій у формуванні педагогічної креативності вчителя німецької мови». Координатор роботи засідання – Горват Мар’яна Михайлівна, методист районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної державної адміністрації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРОТОКОЛИ ОЛІМПІАДИ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ