Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

16.01.2018 | 08:53

З організаційної наради почався черговий робочий тиждень в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 15 січня, організаційну робочу зустріч з керівниками підзвітних управлінь та відділів райдержадміністрації провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Під час зустрічі, присутніми було розглянуто найважливіші проблемні питання та обговорено орієнтовний план роботи на поточний тиждень.

Так, першим на порядку денному було питання про перебіг опалювального сезону в закладах культури, освіти та медицини району.

детальніше »
15.01.2018 | 08:50

Сергій Гайдай: бути донором – це гідно!

 

Закарпаттю не вистачає донорської крові, а обласна Станція переливання крові не виконує планових показників. На цьому наголошує очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, який в якості донора відвідав сьогодні, 12 грудня, вищезазначений медичний заклад.

«Я донор з багаторічним стажем та закликаю всіх небайдужих громадян долучитися до цього руху. Знаю, що в краї не вистачає донорської крові, наявність якої – це врятоване життя, - акцентує Сергій Володимирович, - для здачі крові не потрібні акції чи флешмоби,  потрібно просто прийти до пункту прийому крові і виконати свій донорський обов’язок».

Донорська кров потрібна щодня, адже вона незамінна під час операцій, з неї виготовляють життєво важливі ліки. Відтак, разом, можна врятувати багато життів, подарувати щастя родинам, підтримати наших військових, що зазнали поранень у зоні АТО.

детальніше »
12.01.2018 | 10:35

Бабичі: черговий прийом громадян очільника району Сергія Гайдая відбувся у гірському селі

 

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів прийом громадян у гірському селі Бабичі. Головним акцентом зустрічі стала тема доріг.  Так, автошляхи даного населеного пункту не знали ремонту вже тривалий час, але в останні дні минулого року завершилися  відновлювальні роботи, які охопили майже кілометр основної дороги села. Ремонт вдалося здійснити коштом Резервного фонду державного бюджету.

«Аварійність даної дороги в рази виросла внаслідок руйнівного впливу стихійних явищ, - коментує очільник району Сергій Гайдай, - утворилися глибокі ями та вимоїни. Але мені вдалося вирішити цю проблему та захистити проект, що профінансовано з державного бюджету. Що важливо, витрати не лягли на плечі ані району, ані самого органу місцевого самоврядування».

детальніше »
11.01.2018 | 15:04

Яскраве різдвяне свято для дітей відбулося у Мукачівській РДА

 

У сесійній залі Мукачівської РДА лунали колядки та щедрівки для малечі та їхніх батьків. Чи не вперше різдвяне свято влаштували для дітей працівників апарату адміністрації, її структурних підрозділів, виконавчого апарату районної ради.

Привітати зі світлим Різдвом Христовим малечу та їхніх батьків керівники району: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, керівник апарату Олександр Чекан.

детальніше »
10.01.2018 | 15:07

 

«Ходімо разом до Віфлєєму»: фестиваль колядницьких колективів крокує Мукачівщиною

Хай цей вечір запам’ятається, Христос рождається!

Мукачівщиною крокує колядка, весело звучить щедрівка. У вертепних дійствах кожного села прославляють народження Ісуса Христа. Творчо та автентично презентувати свою культуру художні колективи мали можливість під час регіонального фестивалю вертепних дійств та колядницьких груп «Ходімо разом до Віфлєєму». До слова, фестиваль вже в десятий раз зібрав учасників на Різдво Христове.

Культурними центрами, що широко презентували  культуру й традиції Мукачівщини,обрядові дійства й таїнство різдвяних колядок, стали: В. Лучки (В. Лучківська ДШМ), Макарьово ( Будинок культури), Чинадієво (ДШМ), Бобовище (Будинок культури). На сцені вищезазначених закладів культури виступили колективи з навколишніх сіл, по кущовому принципу всі населені пункти мали нагоду представити свою творчість.

детальніше »
05.01.2018 | 14:49

 

Дорогі жителі Мукачівщини!

Зі світлим Різдв’яним настроєм я звертаюся до кожної родини - дай Боже вам щастя, достатку і тепла. Дай Боже, щоб світла сила Різдвяного свята зміцнила, згуртувала і благословила усіх нас. Хай відійдуть і полишать нас щоденні труднощі і проблеми. Нехай біди і тяготи життя ніколи не відвідають Ваш дім, нехай перебуває з Вами тільки щастя і успіх. Дай Бог, Вам міцного здоров'я душі і тіла. Смачної вам куті і веселого святкування. Чудо збувається - Христос народився. Славімо Його.

 

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

детальніше »
05.01.2018 | 14:19

Критичні для підтоплення ділянки на Мукачівщині обстежила фахівець БУВР Тиса

 

За ініціативою в.о. голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, ділянки, які є в зоні ризику підпалень, оглянула фахівець водного господарства - начальник відділу комплексного проектування БУВР Тиса Ольга Сорока.

Обстеження фахівцем критичних ділянок щодо підтоплення стало продовженням виїзної наради, яка відбулася в смт.. Кольчнио 04 січня. Зазначимо, на нараді йшлося про небезпеку підтоплень та руйнівних наслідків льодоходу в розрізі функціонування водозабору «Кольчино», зокрема, впливу на течію річки бетонної дамби.

Відтак, в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич спільно з Ольгою Сорокою  оглянули кілька ділянок дороги та мостовий перехід  на території Верхьовизницької сільради.

детальніше »
04.01.2018 | 16:47

Про недопущення руйнівного льодоходу говорили на виїзній нараді в смт. Кольчино

 

Сьогодні, 04 січня, під головуванням в.о. голови Мукачівської РДА Андрія Данканича відбулася виїзна нарада в смт. Кольчино. Темою зібрання стало недопущення руйнівного льодоходу та паводку. З цих стихійних явищ у селищі розпочався минулий рік. Тоді льодохід приборкували  спільними силами: водне господарство, військові 128-ї бригади, рятувальники. Координував роботи безпосередньо голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай спільно з селищним головою Миколою Дубом.  Але в минулому році льодохід все ж завдав шкоди дворогосподарствам, а вода підтопила будинки та угіддя.

Відтак, темою сьогоднішньої наради стало функціонування та обслуговування водозабору «Кольчино», балансоутримувачем якого є ММКП «Мукачівводоканал». На думку селищного голови та мешканців селища, саме бетонна дамба, що є частиною водозабору, сприяла  накопиченню льодових брил, які стали затором.

детальніше »
04.01.2018 | 16:43

Робоча зустріч з представниками дорожнього господарства району відбулася в Мукачівській РДА

 

Нещодавно Верховна Рада України прийняла закон про досить суттєві зміни в дорожньому господарстві країни, що передбачає передачу доріг місцевого значення із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України в управління місцевим органам влади. Тобто, з 1 січня 2018 року утримання доріг місцевого значення переходить до районних та обласних адміністрацій. Тому, у зв’язку з вище згаданими змінами, виконуючий обов’язки голови Мукачівської РДА Андрій Данканич і провів цими днями робочу зустріч з в. о. начальника філії «Мукачівський райавтодор» Галиною Микитою та провідним інженером відділу технічного контролю служби автомобільних доріг в Закарпатській області Олександром Шебелою.

детальніше »
04.01.2018 | 14:18

Критичні для підтоплення ділянки на Мукачівщині обстежила фахівець БУВР Тиса

 

За ініціативою в.о. голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, ділянки, які є в зоні ризику підпалень, оглянула фахівець водного господарства - начальник відділу комплексного проектування БУВР Тиса Ольга Сорока.

Обстеження фахівцем критичних ділянок щодо підтоплення стало продовженням виїзної наради, яка відбулася в смт.. Кольчнио 04 січня. Зазначимо, на нараді йшлося про небезпеку підтоплень та руйнівних наслідків льодоходу в розрізі функціонування водозабору «Кольчино», зокрема, впливу на течію річки бетонної дамби.

детальніше »
02.01.2018 | 10:35

Питання ромських громад Чомонина та Баркасова обговорили у Мукачівській РДА

 

В перший робочий день нового року в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів робочу зустріч з  ромським лідером.

Гейза Горват представився як лідер, який готовий працювати на захисті інтересів ромських поселень сіл Чомонин та Баркасово. У нарді взяв участь начальник управління соціального захисту Олександр Немйо, адже більшість питань ромських поселень стосується соціальної сфери.

 

 

детальніше »
29.12.2017 | 15:57

 

 

детальніше »
29.12.2017 | 10:31

Новорічними концертами та виставами зустріли свята у школах та садках Мукачівщини

 

Цикл Новорічно-Різдвяних свят – чудова нагода підвести творчі підсумки року. Так, напередодні свят у школах та садках Мукачівщини відбулися новорічні «ранки», що вражали своєю різноманітністю та творчим підходом. Пісні, танці, декламація віршиків, а ще – інсценізація новорічних історій, де обов’язково збуваються всі мрії, - ось чим порадували дітлахи своїх батьків та вчителів.

Як і годиться, на дитячих святах були присутні й гості, серед яких: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальник управління освіти молоді й спорту Світлана Кешеля, представники управління, селищні та сільські голови, депутати районної ради, зокрема, Сергій Шкоба, Андрій Данканич, Василь Ліба та інші. Відвідували заходи також і депутати місцевих рад.

детальніше »
28.12.2017 | 16:11

Мати-героїня: почесне звання присвоєно п’ятьом мешканкам Мукачівщини

 

Напередодні Нового року та Різдва Христового в Мукачівській РДА відбулася урочиста подія, присвячена возвеличенню найвеличнішої ролі жінки – матері.

Відповідно до Указу Президента України  від 07.12.2017р. № 409/2017р., за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, п’ятьом мешканкам Мукачівщини присвоєно високе звання «Мати-героїня».

Приємну місію нагородження від імені Президента України  нагрудним знаком «Мати-героїня» та відповідним посвідченням, - виконав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай спільно з головою Мукачівської районної ради Іваном Михайлом.

Звання "Мати-героїня" присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку. При цьому враховується особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

детальніше »
28.12.2017 | 16:07

Нагородження чемпіонів

 

У Мукачівському районі підвели підсумки футбольного сезону 2017, отже, настав час відзначити кращих, нагородити чемпіонів. Нещодавно  подвійне футбольне свято відбулося у с. В. Лучки, під час якого нагородили дорослий склад команди ФК «В.Лучки» – чемпіона Мукачівщини та юнацький колектив – за почесне третє місце.

Днями, в малому залі Мукачівської РДА відбулося нагородження чемпіонів з футболу серед юнаків. Чемпіонами Мукачівщини стали ФК «Карпати» В. Коропець. Нагадаємо, команда провела 12 зустрічей без жодної поразки: 9 матчів - переможних та 3 – зіграні в нічию. У підсумку команда набрала 30 залікових очок.

детальніше »
Усього: 1507
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1507