Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

17.10.2018 | 11:34

Планове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 
Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провів перший заступник Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич. На розгляд комісії подані п’ятьпитань: про протипожежний стан закладів освіти району та інших об’єктів з масовим перебуванням людей; про стан протипожежного захисту закладів відпочинку, оздоровлення громадян та інших об’єктів з масовим перебуванням людей; про стан поводження з небезпечними відходами, у тому числі непридатними до використання та заборонених до застосування хімічних засобів захисту рослин; про стан навчання населення щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій; про забезпечення безпечного проїзду на автодорогах району та недопущення надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2018-2019 роках. детальніше »
17.10.2018 | 09:52

Марафон до Дня захисника України

 

В рамках відзначення Дня захисника України на Мукачівщині відбувся марафон серед спортсменів з інвалідністю на візках. Організаторами марафону виступили Володимир Кобин, голова  Мукачівського міськрайонного товариства інвалідів «Криниця»та Мукачівська районна державна адміністрація. Очільник райдержадміністрації Сергій Гайдай разом з головою Чинадіївської селищної ради Іваном Мошаком на базі «Водограй» урочисто відкрили змагання, в якому прийняли участь 15 інвалідів візочників з усієї України. Учасники змагань подолали на візках маршрут «Водограй»- с. Синяк- «Водограй» протяжністю близько 14 кілометрів.

Вдалого заїзду та перемоги всім учасникам побажав Сергій Гайдай та звернув увагу на складність та тривалість маршруту. «Кожен хто подолає цей нелегкий маршрут, вже є переможцем, адже дорога поступово піднімається в гору, що вимагає від учасників змагань неабияких зусиль», - підкреслив голова Мукачівської РДА.

Переможцями змагань серед чоловіків стали:

І-шемісце Сухан Олександр (м. Мукачево);

ІІ-гемісце Мацкаль Віктор – (Міжгірський район);

ІІІ-тємісце Котубей Михайло – (Іршавський район).

Серед жінок переможцями стали:

І-ше Дмитрук Надія – (м. Кривий Ріг);

ІІ-геПопович Надія – (Іршавський район)

ІІІ-тє Мацкаль Вікторія – (Іршавський район).

Заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Олександр Богів та начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Корж нагородили переможців та призерів марафону грамотами, медалями, кубками, а також вручили подарункові набори.

детальніше »
12.10.2018 | 15:52

 

Шановні захисники України!

Дорогі ветерани!
Щиро, від усього серця вітаю Вас зі святом - Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! 
Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
Сучасним захисникам України ми всі зобов’язані можливістю мирно працювати, відзначити пам’ятні дати, вшановувати наших ветеранів. 
Найдорожчі цінності кожної держави: мир, суверенітет, а, відтак, і повагу на світовій арені сьогодні охороняє наша армія. То ж, дозвольте подякувати кожному військо службовцю, привітати з професійним святом й побажати щастя, радості, добра, наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. 
Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.
З повагою
Голова Мукачівської райдержадміністрації  С.Гайдай

детальніше »
11.10.2018 | 16:32

Мукачівщина – серед учасників інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи»

 

Мукачівщина буда представлена під час щорічного інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи». Захід відбувся в культурно-історичному центрі «Совине гніздо».

Бізнес та туризм, їх спільні взаємовигідні складові та шляхи вдалого поєднання на прикладі виноробства – таки був головний акцент цьогорічного івенту.

Зазначимо, що в заході взяли участь керівники краю, представники бізнесових кіл, фахівці туризму, фермери, приватні виробники сільгосппродукції, а також, - винороби та експерти з розвитку виноробної галузі.

Також кожен з районів та міст краю представили власні інвестиційні можливості, туристичні «родзинки» та потенційні проекти, для реалізації яких потрібний інвестор.

детальніше »
11.10.2018 | 15:45

Продовжила свою роботу комісія з питань звернень громадян

 

У Мукачівській РДА продовжила свою роботу комісія з питань роботи зі зверненнями громадян. Чергове її засідання провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. За дев’ять місяців поточного року  про роботу зі зверненнями громадян інформували голови сіл.

Юлій Матей – голова Дерценської сільської ради зауважив, що за звітній період надійшло 63 заяви, з яких переважали питання земельні та соціальні.

детальніше »
10.10.2018 | 16:30

Продовжується робота комісії з питань звернень громадян

 

Чергове засідання комісії з питань звернень громадян провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Про результати роботи зі зверненнями мешканців інформували голови сіл.

Ярослав Чоп – Великолучківський  сільський голова зазначив, що за 9 місяців поточного року надійшло 356 усних та письмових звернень, більшість з яких стосувалися земельних питань. Також видано 121 акт обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників.

Вікторія Кізман – сільський голова с. Павшино зазначила, що розглянуто 142 заяви, з них більшість – це земельні питання, та 10% від загальної кількості  - соціальні питання.

Віктор Легеза сільський голова с. Шенборн відзначив, що з початку поточного року надійшло 244 заяви від громадян, з яких більшість стосуються надання дозволу на розробку проекту землеустрою, межових спорів та соціальних проблем.

Євген Качур – Новодавидківський сільський голова інформував, що до сільради звернулися 1309 мешканців, більшість звернень стосувалася оформлення різних видів соціальних допомог, а також видачі довідок в різні інстанції.

Зоряна Павлик – сільський голова с. Ключарки констатувала, що за звітній період найшло 242 звернення, серед яких переважали земельні питання, соціальні питання, зокрема. Про оформлення субсидії та матеріальної допомоги.

Сергій Володимирович також обговорив з керівниками органів місцевого самоврядування й ті проблеми, як характерні для громад загалом та важливі для всіх мешканців населених пунктів сільрад. Такі питання, зазвичай, надходять у вигляді колективних звернень.

«Найважливіше ніколи не втрачати діалогу з громадянами, постійно роз’яснювати ті процеси, які відбуваються в області, районі, та, навіть в країні, як от реформи у різних сферах життя. За такої двосторонньої комунікації легше вирішувати питання будь якої складності, - зазначив очільник району».

детальніше »
08.10.2018 | 16:33

Відправка перших призовників Мукачівщини до Збройних Сил України

 
Сьогодні, 08 жовтня 2018 року, в Мукачівському об’єднаному міському військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи першого призову юнаків до лав Збройних Сил України, які досягли встановленого віку та не мають права на відстрочку від військової служби. З вітальними словами до молоді звернувся голова районної призовної комісії, перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич. «Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов'язком громадян України. Для кожного чоловіка, який покликаний захищати свій дім та свою країну, служба в армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, гартування волі та характеру, які формують особистість» зазначив Андрій Данканич. детальніше »
06.10.2018 | 09:21

Шановні педагоги та працівники освіти!

 

Від щирого серця вітаю  Вас із професійним святом – Днем вчителя.

Бути вчителем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які відтак для багатьох стають життєвим прикладом.

Вітаючи зі святом, бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, сімейного щастя, радості, добра, благополуччя, творчої  наснаги, Божої благодаті у мирі, любові та злагоди! Нехай цей рік принесе Вам багато світлих і щасливих днів, стане роком нових педагогічних звершень і добрих справ.  

Голова Мукачівської райдержадміністрації Сергій Гайдай.

детальніше »
05.10.2018 | 09:49

На Мукачівщині преміювали працівників освіти

 

1380655096_denuchitelya.jpgЗ нагоди відзначення свого професійного свята працівники освіти Мукачівщини отримали премії. Вчителі, вихователі, працівники закладів позашкільної освіти, а це 3 170 осіб, отримали приємний подарунок. Сума, передбачена для преміювання працівників освіти, склала майже 9 мільйонів гривень.

«Праця вчителя має бути гідно оплачена, а премія до професійного свята освітян Мукачівщини – це лише маленька частинка вдячності за їхній вклад у виховання молоді, формування сучасного українського суспільства, - зазначає керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай».

детальніше »
04.10.2018 | 09:52

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай зустрівся з мешканцями сіл Копиновецької сільради

 

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай зустрівся з мешканцями віддалених сіл Копиновецької сільради. Жителі Ростовятиці,Копинівців,Микулівців звернулися до керівника адміністрації колективно. Головна проблема, що турбує людей – це стан доріг, адже із-за поганих автошляхів ламаються автомобілі, не дотримується часових рамок графіку рейсовий автобус, виходить з ладу й шкільний автобус.

СергійВолодимирович відповів на запитання заявників та роз’яснив мешканцям Копиновецької сільради стан справ щодо ремонту дороги Копинівці – Ростовятиця

детальніше »
03.10.2018 | 11:25

Відремонтовано ділянку дороги, що веде до В.Лучок

 

Одне з найболючіших питань Мукачівщини – стан доріг. Відповідно до нової концепції ремонту та експлуатації доріг, в 2018 році Мукачівська РДА прийняла на баланс 43 автошляхи районного значення, 37 з яких – включені до переліку таких, що потребують ремонту. Однією з перших ділянок дороги, на якій завершено ремонт – частина автошляху загального користування місцевого значення С 070743 під'їзд до с. В.Лучки.

Загальна сума ремонту дороги, відповідно до проектно-кошторисної документації, складає 2 мільйони гривень, в поточному році виділено фінансування в розмірі 100 тисяч гривень. Зазначимо, розподіл коштів здійснено, відповідно до розпорядження голови Закарпатської ОДА  №399 від 25.06.2018р.

детальніше »
03.10.2018 | 09:47

Прийом громадян у селі В.Визниця

 

P1440470.JPGВиїзний прийом громадян здійснив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Очільник Мукачівщини поспілкувався з мешканцями сіл Верхньовизницької сільради. Мешканці села Лісарня звернулися до голови адміністрації колективно, адже піднімали питання, важливі для всієї громади. Як зазначив сільський депутат Михайло Кость, перше, що турбує людей – це продовження ремонту дороги Кольчино-Пузняківці.

Автошлях Кольчино-Пузняківці – обласного значення, його ремонт розпочався у минулому році, був продовжений у поточному.

детальніше »
03.10.2018 | 09:45

Продовжила роботу комісія з питань звернень громадян

 

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів засідання постійно діючої комісії з питань звернень громадян. Про роботу зі зверненнями громадян за 9 місяців поточного року заслухали інформацію сільських голів Зняцева, Кальника та Копинівців.

Діана Сирохман – сільський голова Зняцева зазначила, що за 9 місяців надійшло 340  звернень громадян, більшість з яких стосувалися питань соціального захисту – 140. Щоправда, не звертатимуться громадяни, дворогосподарства яких щороку підтоплювала річка Стара, адже нещодавно завершено капітальний ремонт водопропускної системи та шлюзів. Це один з проектів, який голові адміністрації Сергій Гайдаю вдалося захистити за кошти Резервного фонду державного бюджету .

Юрій Симчина – сільський голова села Копинівці зазначив, що до сільради надійшло 692 звернення, серед яких переважали соціальні питання, земельні спори та межові суперечки. В числі звернень були й колективні заяви щодо ремонту доріг та комунальних вулиць.

Віктор Сулима – сільський голова с. Кальник інформував, що за 9 місяців надійшло 926 звернень, серед яких переважали заяви про надання матеріальної допомоги, оформленню соціальних виплат, та інше.

Серед питань, які притаманні всім сільрадам було й питання охорони громадського порядку та проведення профілактичної роботи з населенням по запобіганню вчинення протиправних дій. Зазначимо, до складу комісії входить і начальник Мукачівського районного відділення поліції  МВП ГУНП України в Закарпатській області Юрій Огняник.

Відтак, керівник районного відділення поліції роз’яснив деякі аспекти покращення співпраці правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування, особливо в частині співпраці з громадськими формуваннями, які функціонують в окремих селах.

Роботу комісії підсумував очільник району Сергій Гайдай:

«Прийоми громадян, виїзні зустрічі з мешканцями сіл, комунікація з керівниками органів місцевого самоврядування, депутатами, - все це у підсумку і складає роботу зі зверненнями громадян. Це один з пріоритетів у моїй щоденній діяльності, адже дозволяє виявляти та по можливості оперативно реагувати на проблеми, що виникають як в селах, так і в індивідуальних випадках».

детальніше »
03.10.2018 | 09:23

Мукачівщина готується до опалювального сезону

 

Нараду з питань підготовки бюджетних установ району до опалювального сезону 2018-2019 років провів цими днями перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич. Обговорили ряд важливих питань: укладення угод та договорів на постачання кам’яного вугілля, бурого вугіллята дров в заклади освіти, культури та фельдшерсько-акушерські пункти.

Микола Ващенок, начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту повідомив, що в загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладах району проведено роботи з повірки засобів обліку газових котелень, газових лічильників, коректорів, газосигналізаторів та манометрів. Проводяться роботи з реконструкції системи теплопостачання з встановленням модульної котельні з твердопаливними котлами теплопродуктивністю 200 кВт для опалення Зняцівської ЗОШ І-ІІІ ст., Баркасівської ЗОШ І-ІІІ ст. та реконструкції котельні Залужанської ЗОШ І-ІІІ ст. Завершено роботи з капітального ремонту приміщень котельні із заміною вікон Баркасівської ЗОШ І-ІІ ст., утеплання даху та ремонту приміщень Яблунівського НВК ЗОШ – сад І ст., покрівлі Брестівської ЗОШ І-ІІ ст. та  Дубинської ЗОШ І ст. Також проводяться роботи з капітального ремонту фасаду Копиновецької ЗОШ І-ІІ ст., ремонт будівель початкових класів Пузняковецької ЗОШ І-ІІІ ст. За кошти місцевого бюджету Івановецької сільської ради проведено заміну даху та утеплення корпусу початкових класів Клячанівської ЗОШ І-ІІІ ст.

По підготовці до опалювального періоду закладів культури і фельдшерсько-акушерських пунктів зроблена повірка газових лічильників, провірено газосигналізатори на котлах, проведено роботи по прочистці димоходів, здійснено технічне обслуговування котлів та конвекторів.

В рамках плану заходів по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період до керівників установ доведено ліміти споживання електроенергії та природного газу.

детальніше »
02.10.2018 | 16:49

Засідання комісії щодо розгляду звернень громадян

 
Голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай зібрав сьогодні, 02 жовтня 2018 року, голів Сернянської, Чомонинської, Горондівської, Страбичівської та Жнятинської сільських рад на засідання постійно діючої комісії з питань звернень громадян. За інформацією голів вищевказаних сільських рад щодо виконання Закону України «Про звернення громадян», виконавчими комітетами протягом 9-ти місяців поточного року проводилась робота щодо кваліфікованого, неупередженого та всебічного розгляду питань, які порушувалися громадянами. У своїх зверненнях найчастіше мешканці вищеперерахованих населених пунктів Мукачівського району звертались з наступних питань: оформлення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, переоформлення земельних паїв, вирішення межових спорів, надання матеріальної допомоги, видача довідок про склад сім’ї для оформлення субсидій, звернення про присвоєння поштових адрес, обстеження матеріально-побутових умов. Малозабезпечені громадяни та громадяни, які опинились у складних життєвих обставинах звертаються задля надяння грошової допомоги. Порушені у зверненнях питання, які підлягають колективному розгляду, виносяться на розгляд сесії сільських рад, виконавчих комітетів, а у разі необхідності попередньо розглядаються на засідіннях постійних депутатських комісій. детальніше »
Усього: 1798
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1798

Новини

Всі новини >>