Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

14.08.2018 | 15:45

Прийом громадян

 

З мешканцями населених пунктів Мукачівського району спілкувався очільник Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Прийом громадян відбувся у адмінбудівлі Мукачівської РДА .

Варто відзначити, мешканці району з невідкладними питаннями звертаються по допомогу до керівника адміністрації щодня, не враховуючи прийомні дні, відповідно до графіку. Вже традиційно, громадяни озвучили ряд питань соціального характеру, зокрема, надання допомоги малозабезпеченим, порядок отримання пільгових ліків, грошової допомоги для лікування та реабілітації, тощо.

Звучало питання працевлаштування. Заявниця з смт. Чинадієва прагне знайти роботу за спеціальністю у сфері охорони здоров’я. Сергій Володимирович детально роз’яснив ситуацію, що має місце у Мукачівському районі в світлі медичної реформи.

детальніше »
13.08.2018 | 15:49

Право на рух великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами

 
Нараду з керівниками сільгосппідприємств та власниками великогабаритної техніки з правил проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами провів перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації А. Данканич.   З інформацією по даному питанню виступив старший інспектор капітан Національної патрульної поліції Я. Рущак, який наголосив, що основним документом, який дає право на рух великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, визначає умови та режим їх проїзду, є дозвіл, що надається перевізнику відповідним підрозділом Національної поліції на підставі погоджувальних документів з власниками вулично-дорожньої мережі, залізничних переїздів, мостового господарства. детальніше »
13.08.2018 | 15:47

На замітку роботодавцям Мукачівщини

 
Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення провів перший заступник Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці в Закарпатській області Іван Халанта довів до відома присутніх, що на території Мукачівського району управлінням Держпраці в Закарпатській області виявлено факти залучення роботодавцями найманих працівників до роботи без оформлення трудових відносин. За вказані порушення складені відповідні матеріали і накладені чималі штрафні санкції. детальніше »
13.08.2018 | 11:05

Мешканцям Лалова компенсували шкоду, завдану буревієм

 

Мешканці села Лалова, будинки яких постраждали від буревію 06 серпня, отримали компенсацію будівельними матеріалами.

Зазначимо, напередодні 10 заяв від мешканців Лалова розглянула районна комісія з ТЕБ а НС. Комісія взяла до відома акти обстеження  та дефектні акти, складені відповідною комісією Лалівської сільської ради. А невідкладно з ситуацією на місці ознайомилася оперативна група комісії з ТЕБ та НС, яку очолив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Відтак, у понеділок, 13 серпня, мешканці села Лалово отримали будівельний матеріал, зокрема, шифер для ремонту дахів.

«Наслідки стихійного лиха – буревію, що позносив та пошкодив дахи будинків,- буде усунуто, - зазначає очільник району й голова районної комісії з ТЕБ та НС та Сергій Гайдай, - вже через тиждень люди отримали будівельний матеріал, виділений за рахунок резервного фонду районного бюджету».

Варто додати, що будівельні матеріали отримала й родина з Горонди, будинок якої постраждав від пожежі, яка спалахнула від удару блискавки.

Всього на ліквідацію наслідків буревію та пожежі було виділено 182 листа шиферу.

детальніше »
10.08.2018 | 09:50

Обмін досвідом: до Мукачівщини завітала делегація з Бориспільської РДА

 

В роботі органів публічної влади вже звичною стала практика обміну досвідом. Корисними є спільні наради таких не схожих за фінансово-економічними критеріями, соціальними та іншими чинниками, –  адміністрацій. Відтак, Мукачівська РДА радо вітала делегацію Бориспільської районної адміністрації.

Делегацію Бориспільської РДА очолив заступник голови адміністрації Сергій Білецький, районну раду представив заступник голови ради Іван Недогибченко. До складу делегації увійшли: керівник апарату Лілія Білик, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів, депутати районної ради, очільники органів місцевого самоврядування.

На Мукачівщині гостей вітав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який представив колегам свої заступників – першого заступника Андрія Данканича, заступника Олександра Богіва, керівника апарату Олександра Чекана, керівників управлінь, відділів, селищних та сільських голів.

детальніше »
09.08.2018 | 15:22

Жнятино: виїзний прийом громадян здійснив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

 

Сьогодні, 09 серпня, голова Мукачівської РДА  Сергій Гайдай здійснив виїзний прийом громадян з особистих питань. Цього разу керівник адміністрації спілкувався з громадою села Жнятино.

Спільно з головою села Іваном Оросом обговорили блок питань, важливих для всієї громади. Традиційно, звучало питання ремонту  доріг. Як пояснив очільник району, дорога, стан якої найбільше турбує мешканців села -  обласного значення.

Автошлях Червеньово – Великі Лучки – Гать вже почали ремонтувати з боку Червеньова.

Замовником послуги «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення 0 070704 Червеньово – Великі Лучки – Гать» виступило КП Закарпатської обласної ради «Будкомплектторг», а виконавцем є Воловецьке колективне підприємство «Агрошляхбуд».

детальніше »
07.08.2018 | 16:36

Дорогу до Жборівців відремонтує фірма з Черкас ТОВ «Євробуд-Індустрія»

 

Визначено переможця тендеру щодо ремонту дороги C 070740 Під’їзд до с.Жборівці. Поточний середній ремонт автомобільної дороги  загального користування місцевого значення  C 070740 Під’їзд до с.Жборівці  км 0+000 – 1+000 здійснюватиме ТОВ «Євробуд-Індустрія». Підприємство з Черкас стало переможцем відкритих торгів, де замовником виступила Мукачівська РДА. Відповідно до остаточної пропозиції, визначеної у тендерній документації, сума робіт складає 1 961 304,00 грн.

«Дорога, протяжністю 1 кілометр, не бачила ремонту понад 10 років, - зазначає голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, - дорожнє полотно, вкрай зношене та аварійне, буде відремонтовано підприємством з Черкас, яке стало переможцем тендерних торгів. Наголошую, що особисто контролюватиму якість виконання робіт. Всі норми гарантійного обслуговування передбачені у Договорі, який Мукачівська РДА укладе з виконавцем робіт».

Відтак, умовами Договору визначено:

Підрядник гарантує досягнення об’єктом поточного середнього ремонту показників, визначених у кошторисній документації (робочому проекті), та можливість експлуатації об’єкта відповідно до цього Договору протягом гарантійного терміну.                                            

53. Підрядник гарантує якість та можливість експлуатації об’єкта відповідно до умов затвердженої кошторисної документації (робочого проекту) за видами робіт визначених пунктом 6.3.2 ГБН Г.1-218-182:2011 з наступними гарантійними термінами:

- асфальтобетонне покриття -  не менше ніж 5 років, а з урахуванням регенерації – на менше ніж 10 років;

- основа дорожнього одягу – не менше ніж 8 років;

- відновлення або нанесення нової горизонтальної та вертикальної розмітки:

- фарбою - 6 міс;

- пластиком - 3 роки;

- полімерною стрічкою - 5 років.

 

детальніше »
06.08.2018 | 14:48

Є-data: у Мукачівській РДА провели тренінг для бухгалтерів

 

Сьогодні, 06 серпня, у великому залі адмінбудівлі Мукачівської РДА відбувся тренінг для бухгалтерів щодо роботи з відкритими даними. Цільова аудиторія навчання: розпорядники та одержувачі бюджетних коштів, державних та комунальних підприємств міста Мукачева, Мукачівського, Виноградівського, Тячівського районів. Всього у семінарі взяло участь близько 120 запрошених.

Учасників семінару-тренінгу привітав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який зазначив, що електронне врядування у всіх сферах життєдіяльності –  процес незворотній, а прозорість у роботі з використанням бюджетних коштів – якісна риса демократичної європейської країни. Йти в ногу з часом, повинні всі підприємства та громадські інститути, незалежно від форми власності та мети діяльності, а подібні тренінгові модулі допоможуть фахівцям подолати труднощі та отримати відповіді на запитання, які виникають у роботі.

детальніше »
06.08.2018 | 14:46

На Мукачівщині вирувала негода

 

В ніч з неділі на понеділок, 06 серпня, територія Мукачівського району постраждала від шквального вітру з дощем. Негода повалила  дерева, понівечила городину та позвивала покриття з дахів будинків. Особливої шкоди вітер наніс мешканцям села Лалово.

На місце зафіксованих пошкоджень невідкладно виїхав оперативний штаб районної комісії з ТЕБ та НС, яку очолює голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Суттєво постраждали два будинки, дахи яких, один вкритий метало черепицею, інший – шифером, - суттєво пошкоджені. Ще в трьох будинках вітром позивала по кілька листів шиферу.

детальніше »
06.08.2018 | 14:45

Інформація щодо ремонту доріг Мукачівського району

 

Інформуємо, що Мукачівською РДА оголошено тендер на закупівлю послуг з ремонту доріг:

1.      Капітальнийремонт автомобільної дороги місцевого значення загального користування С 070703 Мукачево-Н.Давидково

2.      Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення загального користування С 070713 Під"їзд до с.Жуково

3.      Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення загального користування С 070732 Лалово-Зубівка

4.      Капітальнийремонт автомобільної дороги місцевого значення загального користування С 070701 Зняцево-Червеньово

5.      Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення загального користування С 070727 Ракошино-Домбоки

6.      Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення загального користування С 070731 (В.Добронь - Мукачево) – Баркасово

7.      Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 070743 Під'їзд до с. В.Лучки

детальніше »
03.08.2018 | 15:39

Проблемну ділянку русла р. Латориця в с. В.Лучки обстежила комісія

 

Засмічену ділянку русла річки Латориця, що в межах села В.Лучки, обстелили комісійно. Нагадаємо, передумовою до створення робочої групи, що провела обстеження, стало звернення Мукачівського МУВГ до голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая.

Під час наради, яку провів керівник району Сергій Гайдай, головний інженер Мукачівського МУВГ Любомир Кунець наголосив, що частина русла річки Латориці  в районі мостового переходу є заміченою сухими вітками дерев, які разом з рослинністю утворили своєрідний затор. При умові інтенсивних опадів можливі підтоплення сільгоспугідь.

детальніше »
02.08.2018 | 15:34

Святкове Богослужіння в Свято-Іллінському храмі села Кучава

 

2 серпня Церква вшановує пам’ять святого пророка Іллі – одного з найбільших пророків Старого Завіту. З цієї нагоди відбулося святкове Богослужіння і в Свято-Іллінському храмі  с. Кучава. Варто зазначити, що сама культова споруда лише будується, тому Богослужіння організовано у пристосованому наметі.

Святковуслужбу Божу здійснив ієрей Олександр Лендел, йому співслужили священнослужителі району.

Богослужіння відвідав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який активно допомагає будівництву храму.

детальніше »
31.07.2018 | 10:46

Червеньово: оновлені освітні заклади готуються до першовересня

 

В освітніх закладах Мукачівщини продовжуються ремонтні роботи, щоб зустріти школярів та вчителів оновленими класами, світлими їдальнями,  впорядкованою територією, не забуваючи про санітарні норми.

В освітніх закладах Зняцівської сільської ради також провели ремонтні роботи, хід виконання яких проінспектував голова Мукачівської РДА  Сергій Гайдай. Спільно з головою Зняцівської сільради Діаною Сирохман та районним депутатом Георгієм Горватом, очільник району оглянув Червенівську ЗОШ І-ІІ ст.. та Червенівську ЗОШ І ст..

детальніше »
31.07.2018 | 10:43

Чисті русла річок - мінімальний ризик підтоплень

 

Звернення Мукачівського МУВГ про засмічення русла річки Латориця в межах В.Лучківської сільської ради (територія мостового переходу) розглянули на нараді у Мукачівській РДА.

Нараду провів керівник районної адміністрації Сергій Гайдай за участю: Василя Головчанського – завідувача сектору з питань цивільного захисту, Олександра Паука – головного спеціаліста відділу раціонального природокористування, збереження екомережі  та ПЗФ Департаменту екології та природних ресурсів ЗОДА, Наталії Свідерок – в.о. начальника фіну правління, Любомира Кунця – головного інженера Мукачівського МУВГ та Василя Габовди – заступника сільського голови В.Лучки.

детальніше »
30.07.2018 | 10:59

На Мукачівщині відзначили 1030-ту річницю Хрещення Русі-України

 

«Свіча добра і вічної любові» - тематичний захід, присвячений 1030-тій річниці Хрещення Русі-України відбувся сьогодні, 27 липня, у Мукачівській районній бібліотеці.

У заході взяли участь: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, начальник відділу культури Оксана Кречковська,  директор районного будинку культури Ганна Горват, завідувач МЦРБ Ганна Дорош,  голова Мукачівської районної ради ветеранів Іван Качур, представники Мукачівської районної ради ветеранів, громадськість, молодь.

Як зазначили ведучі в короткому історичному екскурсі, утвердженню віри Христової на території Київської Русі передував значний період у часі,

Першу спробу впровадження  християнства пов’язують  з апостольською подорожжю Андрія Первозванного, який ще в І ст. по Христу предсказав зародження Матері Східно-слов'янських міст – колиски християнства на Сході – Києва. Не скоро, а тільки через дев'ять століть, але здійснилася оця провіщена Апостолом велика священна подія.

Друге хрещення пов'язується з місією святих Кирила та Методія – болгарських монахів, що постановили поширити християнську віру на всі слов'янські племена. Уложили відповідні книги азбукою, названою «кирилицею», зрозумілою для всіх слов'янських народів. По наші дні збереглися ці писані церковні книги старослов’янською мовою.

Трете хрещення «Житіє Володимира» покладає на 881 рік, за князювання Олега.

Четверте хрещення пов’язане із блаженною княгинею Ольгою, бабусею Володимира.

П’яте хрещення 988 року було офіційним удержавленням релігії Київської Русі, завершенням становлення християнства в нашій древній державі, розпочатого в першому столітті.

Значимість віри для українського народу підкреслив і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай під час свого виступу

«Віра завжди була надійним консолідуючим фактором та духовною опорою для українців, адже доля нації була нелегкою, - зазначив голова адміністрації, - згуртовує віра нас і сьогодні, допомагаючи долати виклики сьогодення».

Керівник району привітав всіх присутнім зі світлим та радісним святом – річницею історичної події, що дала початок новому етапу розвитку слов’янських народів.

Мистецькою окрасою тематичного заходу став виступ вокального ансамблю «Веснянка», у складі якого виступають викладачі музичних шкіл району, художній керівник Олена Никитюк.

У хоровому виконанні прозвучали композиції:«Отче наш», «Благослови, душе моя», К .Стеценка та інші

Чудовою декламацією тематичної поезії порадували присутніх і творчі вихованці закладів позашкільної освіти.

Історичні події далекого минулого потали перед учасниками заходу під час трансляції документальної стрічки «Сказання про Хрещення Київської Русі»

Завершальним акордом тематичного заходу стала «Молитва за Україну» у виконанні вокального ансамблю «Веснянка».

детальніше »
Усього: 1732
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1732