Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

18.10.2018 | 15:36

Формування бюджету на 2019 рік на Мукачівщині

 

У рамках проекту „ЄС для підсилення фінансових систем місцевих урядів” фінансовим управлінням Мукачівської районної державної адміністрації 18 жовтня 2018 року проведено нараду-тренінг „Про формування місцевих бюджетів на 2019 рік”, підготовлену у рамках надання методичної підтримки органам місцевого самоврядування, які вперше здійснюватимуть складання проекту місцевого бюджету у програмно-цільовому форматі. Участь у тренінгу взяли голови сільських та селищних рад Мукачівського району та головні бухгалтери.

Відкрив нараду голова районної державної адміністрації Сергій Гайдай, який поінформував присутніх про необхідність складання проекту місцевого бюджету на 2019 рік у новому для сільських та селищних рад форматі, а також у можливості надання їм необхідної практичної та методичної допомоги. Керівник фінансового управління районної адміністрації Інна Бисага поінформувала про правові підстави запровадження програмно-цільового методу на рівні місцевих бюджетів, про використання у роботі наказів Міністерства фінансів України, які стосуються складання проектів місцевих бюджетів на 2019 рік. Спеціалістами фінансового управління (Свідерок Н., Ваніна О., Паук М.), в рамках надання методичної допомоги, були висвітлені основні питання щодо бюджетного процесу, а саме: про основні підходи формування дохідної частини місцевих бюджетів на 2019 рік; про використання програмно-цільового методу бюджетування, його основні складові; правильність складання бюджетних запитів у новому форматі; основні вимоги щодо оформлення рішення про сільський та селищний бюджет.

детальніше »
18.10.2018 | 15:34

Вирішення актуальних питань Верхньокоропецької сільської ради

 
Голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай поспілкувався з мешканцями села Верхній Коропець в рамках прийому громадян. Жителі села звернулись з проблемними питаннями, а саме: матеріальна допомога на лікування онкохворого, нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, ремонт відрізку дороги до с. Кучава. Очільник Мукачівщини та голова Верхньокоропецької сільської ради Володимир Химич відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ст. та дитячий садочок. Директор Верхньокоропецької ЗОШ Ольга Кампов поінформувала, що першочергового завданням у навчальному закладі є ремонт даху та водовідводу. Поспілкувався керівник району з учнями початкової ланки та оглянув приміщення 1-го класу, яке облаштоване згідно вимог Нової української школи. Сільський голова зауважив, що у початковій школі зроблено капітальний ремонт, ремонт вбиралень, вмощення двору та укріплення берегу. В дошкільному закладі представники районної влади оглянули подвір’я, ігрові кімнати, актовий зал тахарчоблок. Ганна Русин, завідувач Верхньокоропецького ДНЗ, повідомила, що потрібно зробити заміну підлоги, відремонтувати стіну біля харчоблоку та замінити шафи для одягу. детальніше »
17.10.2018 | 15:32

Продовжується робота комісії щодо розгляду звернень громадян Мукачівщини

 

Чергове засідання постійно діючої комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян провів сьогодні, 17 жовтня 2018 року, голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай. Члени комісії заслухали голів Бабичівської, Бистрицької, Брестівської, Верхньокоропецької, Лалівської, Завидівської, Зубівської, Станівської, Пістрялівської та Яблунівської сільських рад.

Питання роботи із звернення громадян знаходяться на постійному контролі у виконкомах відповідних сільських рад. Всі звернення громадян розглядаються своєчасно, в порядку та у строки встановлені законодавством України. Проблеми, які турбують мешканців Мукачівщини це: земельні питання, зокрема, надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, у постійне користування та затвердження технічної документації,  встановлення та погодження меж, надання адресного номерного знаку; соціальні - допомога по оформленню соціальних виплат, оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, отримання матеріальної допомоги; питання ремонту доріг, благоустрою населених пунктів та питання сімейного характеру. Всі звернення громадян розглядаються згідно встановлених термінів, характеру звернень та їх причин. З метою підвищення ефективності соціального захисту дітей сільськими радами проводяться перевірки проблемних та малозабезпечених сімей. З такими сім’ями проводиться постійна профілактична робота. Одним із важливих завдань виконавчих комітетів сільських рад Мукачівщини це задоволення законних прав та інтересів громадян, розгляд звернень та оперативне їх вирішення.

детальніше »
17.10.2018 | 11:34

Планове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 
Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провів перший заступник Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич. На розгляд комісії подані п’ятьпитань: про протипожежний стан закладів освіти району та інших об’єктів з масовим перебуванням людей; про стан протипожежного захисту закладів відпочинку, оздоровлення громадян та інших об’єктів з масовим перебуванням людей; про стан поводження з небезпечними відходами, у тому числі непридатними до використання та заборонених до застосування хімічних засобів захисту рослин; про стан навчання населення щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій; про забезпечення безпечного проїзду на автодорогах району та недопущення надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2018-2019 роках. детальніше »
17.10.2018 | 09:52

Марафон до Дня захисника України

 

В рамках відзначення Дня захисника України на Мукачівщині відбувся марафон серед спортсменів з інвалідністю на візках. Організаторами марафону виступили Володимир Кобин, голова  Мукачівського міськрайонного товариства інвалідів «Криниця»та Мукачівська районна державна адміністрація. Очільник райдержадміністрації Сергій Гайдай разом з головою Чинадіївської селищної ради Іваном Мошаком на базі «Водограй» урочисто відкрили змагання, в якому прийняли участь 15 інвалідів візочників з усієї України. Учасники змагань подолали на візках маршрут «Водограй»- с. Синяк- «Водограй» протяжністю близько 14 кілометрів.

Вдалого заїзду та перемоги всім учасникам побажав Сергій Гайдай та звернув увагу на складність та тривалість маршруту. «Кожен хто подолає цей нелегкий маршрут, вже є переможцем, адже дорога поступово піднімається в гору, що вимагає від учасників змагань неабияких зусиль», - підкреслив голова Мукачівської РДА.

Переможцями змагань серед чоловіків стали:

І-шемісце Сухан Олександр (м. Мукачево);

ІІ-гемісце Мацкаль Віктор – (Міжгірський район);

ІІІ-тємісце Котубей Михайло – (Іршавський район).

Серед жінок переможцями стали:

І-ше Дмитрук Надія – (м. Кривий Ріг);

ІІ-геПопович Надія – (Іршавський район)

ІІІ-тє Мацкаль Вікторія – (Іршавський район).

Заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Олександр Богів та начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Корж нагородили переможців та призерів марафону грамотами, медалями, кубками, а також вручили подарункові набори.

детальніше »
12.10.2018 | 15:52

 

Шановні захисники України!

Дорогі ветерани!
Щиро, від усього серця вітаю Вас зі святом - Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! 
Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
Сучасним захисникам України ми всі зобов’язані можливістю мирно працювати, відзначити пам’ятні дати, вшановувати наших ветеранів. 
Найдорожчі цінності кожної держави: мир, суверенітет, а, відтак, і повагу на світовій арені сьогодні охороняє наша армія. То ж, дозвольте подякувати кожному військо службовцю, привітати з професійним святом й побажати щастя, радості, добра, наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. 
Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.
З повагою
Голова Мукачівської райдержадміністрації  С.Гайдай

детальніше »
11.10.2018 | 16:32

Мукачівщина – серед учасників інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи»

 

Мукачівщина буда представлена під час щорічного інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи». Захід відбувся в культурно-історичному центрі «Совине гніздо».

Бізнес та туризм, їх спільні взаємовигідні складові та шляхи вдалого поєднання на прикладі виноробства – таки був головний акцент цьогорічного івенту.

Зазначимо, що в заході взяли участь керівники краю, представники бізнесових кіл, фахівці туризму, фермери, приватні виробники сільгосппродукції, а також, - винороби та експерти з розвитку виноробної галузі.

Також кожен з районів та міст краю представили власні інвестиційні можливості, туристичні «родзинки» та потенційні проекти, для реалізації яких потрібний інвестор.

детальніше »
11.10.2018 | 15:45

Продовжила свою роботу комісія з питань звернень громадян

 

У Мукачівській РДА продовжила свою роботу комісія з питань роботи зі зверненнями громадян. Чергове її засідання провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. За дев’ять місяців поточного року  про роботу зі зверненнями громадян інформували голови сіл.

Юлій Матей – голова Дерценської сільської ради зауважив, що за звітній період надійшло 63 заяви, з яких переважали питання земельні та соціальні.

детальніше »
10.10.2018 | 16:30

Продовжується робота комісії з питань звернень громадян

 

Чергове засідання комісії з питань звернень громадян провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Про результати роботи зі зверненнями мешканців інформували голови сіл.

Ярослав Чоп – Великолучківський  сільський голова зазначив, що за 9 місяців поточного року надійшло 356 усних та письмових звернень, більшість з яких стосувалися земельних питань. Також видано 121 акт обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників.

Вікторія Кізман – сільський голова с. Павшино зазначила, що розглянуто 142 заяви, з них більшість – це земельні питання, та 10% від загальної кількості  - соціальні питання.

Віктор Легеза сільський голова с. Шенборн відзначив, що з початку поточного року надійшло 244 заяви від громадян, з яких більшість стосуються надання дозволу на розробку проекту землеустрою, межових спорів та соціальних проблем.

Євген Качур – Новодавидківський сільський голова інформував, що до сільради звернулися 1309 мешканців, більшість звернень стосувалася оформлення різних видів соціальних допомог, а також видачі довідок в різні інстанції.

Зоряна Павлик – сільський голова с. Ключарки констатувала, що за звітній період найшло 242 звернення, серед яких переважали земельні питання, соціальні питання, зокрема. Про оформлення субсидії та матеріальної допомоги.

Сергій Володимирович також обговорив з керівниками органів місцевого самоврядування й ті проблеми, як характерні для громад загалом та важливі для всіх мешканців населених пунктів сільрад. Такі питання, зазвичай, надходять у вигляді колективних звернень.

«Найважливіше ніколи не втрачати діалогу з громадянами, постійно роз’яснювати ті процеси, які відбуваються в області, районі, та, навіть в країні, як от реформи у різних сферах життя. За такої двосторонньої комунікації легше вирішувати питання будь якої складності, - зазначив очільник району».

детальніше »
08.10.2018 | 16:33

Відправка перших призовників Мукачівщини до Збройних Сил України

 
Сьогодні, 08 жовтня 2018 року, в Мукачівському об’єднаному міському військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи першого призову юнаків до лав Збройних Сил України, які досягли встановленого віку та не мають права на відстрочку від військової служби. З вітальними словами до молоді звернувся голова районної призовної комісії, перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич. «Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов'язком громадян України. Для кожного чоловіка, який покликаний захищати свій дім та свою країну, служба в армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, гартування волі та характеру, які формують особистість» зазначив Андрій Данканич. детальніше »
06.10.2018 | 09:21

Шановні педагоги та працівники освіти!

 

Від щирого серця вітаю  Вас із професійним святом – Днем вчителя.

Бути вчителем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які відтак для багатьох стають життєвим прикладом.

Вітаючи зі святом, бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, сімейного щастя, радості, добра, благополуччя, творчої  наснаги, Божої благодаті у мирі, любові та злагоди! Нехай цей рік принесе Вам багато світлих і щасливих днів, стане роком нових педагогічних звершень і добрих справ.  

Голова Мукачівської райдержадміністрації Сергій Гайдай.

детальніше »
05.10.2018 | 09:49

На Мукачівщині преміювали працівників освіти

 

1380655096_denuchitelya.jpgЗ нагоди відзначення свого професійного свята працівники освіти Мукачівщини отримали премії. Вчителі, вихователі, працівники закладів позашкільної освіти, а це 3 170 осіб, отримали приємний подарунок. Сума, передбачена для преміювання працівників освіти, склала майже 9 мільйонів гривень.

«Праця вчителя має бути гідно оплачена, а премія до професійного свята освітян Мукачівщини – це лише маленька частинка вдячності за їхній вклад у виховання молоді, формування сучасного українського суспільства, - зазначає керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай».

детальніше »
04.10.2018 | 09:52

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай зустрівся з мешканцями сіл Копиновецької сільради

 

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай зустрівся з мешканцями віддалених сіл Копиновецької сільради. Жителі Ростовятиці,Копинівців,Микулівців звернулися до керівника адміністрації колективно. Головна проблема, що турбує людей – це стан доріг, адже із-за поганих автошляхів ламаються автомобілі, не дотримується часових рамок графіку рейсовий автобус, виходить з ладу й шкільний автобус.

СергійВолодимирович відповів на запитання заявників та роз’яснив мешканцям Копиновецької сільради стан справ щодо ремонту дороги Копинівці – Ростовятиця

детальніше »
03.10.2018 | 11:25

Відремонтовано ділянку дороги, що веде до В.Лучок

 

Одне з найболючіших питань Мукачівщини – стан доріг. Відповідно до нової концепції ремонту та експлуатації доріг, в 2018 році Мукачівська РДА прийняла на баланс 43 автошляхи районного значення, 37 з яких – включені до переліку таких, що потребують ремонту. Однією з перших ділянок дороги, на якій завершено ремонт – частина автошляху загального користування місцевого значення С 070743 під'їзд до с. В.Лучки.

Загальна сума ремонту дороги, відповідно до проектно-кошторисної документації, складає 2 мільйони гривень, в поточному році виділено фінансування в розмірі 100 тисяч гривень. Зазначимо, розподіл коштів здійснено, відповідно до розпорядження голови Закарпатської ОДА  №399 від 25.06.2018р.

детальніше »
03.10.2018 | 09:47

Прийом громадян у селі В.Визниця

 

P1440470.JPGВиїзний прийом громадян здійснив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Очільник Мукачівщини поспілкувався з мешканцями сіл Верхньовизницької сільради. Мешканці села Лісарня звернулися до голови адміністрації колективно, адже піднімали питання, важливі для всієї громади. Як зазначив сільський депутат Михайло Кость, перше, що турбує людей – це продовження ремонту дороги Кольчино-Пузняківці.

Автошлях Кольчино-Пузняківці – обласного значення, його ремонт розпочався у минулому році, був продовжений у поточному.

детальніше »
Усього: 1801
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1801

Новини

Всі новини >>