Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

03.05.17 | 14:33

У Мукачівській РДА визначили кращих державних службовців

За підсумками районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Мукачівській РДА визначили переможців. Так, кращими державними службовцями стали:

·                     у номінації «Кращий керівник» перемогла Русин Оксана Василівна – начальник архівного відділу Мукачівської РДА;

·                     у номінації «Кращий спеціаліст» перемогу здобув Троян Олександр Миколайович – головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Мукачівської РДА.

Нагадаємо, у двох номінаціях за звання кращого державного службовця змагалися 6 кандидатів, які виконали ряд  конкурсних завдань, серед яких: тестові завдання в частині знання Конституції України та законодавства про державну службу, ситуативні завдання на складання ділових документів різного типу.

Переможців та учасників конкурсу привітав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Очільник району вручив всім на згадку пам’ятні призи та подякував за активну життєву й професійну позицію й бажання робити свою справу ще краще.

«Вдосконаленню не має меж, а відповідальність за спільну справу на користь Мукачівщини, робить нашу щоденну працю змістовною та актуальною, - каже очільник району Сергій Гайдай, -  мені приємно очолювати команду справжніх професіоналів державної служби».

Зазначимо, переможці районного етапу конкурсу «Кращий державний службовець»  представлять Мукачівську РДА на обласному рівні.

Новини

Всі новини >>