Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

05.05.17 | 08:37

З мешканцями Кальницької сільської ради спілкувався очільник району Сергій Гайдай

Одним з дієвих методів роботи щодо вивчення та вирішення проблем мешканців Мукачівщини є проведення виїзних прийомів громадян очільником району Сергієм Гайдаєм.

Під час чергового виїзного прийому керівник району поспілкувався з мешканцями Кальницької сільради. Спільні  проблемні питання для громад сіл Кальник, Кузьмино, Медведівці, Руська Кучава, Шкуратівці, що входять до складу сільради, озвучив голова села Віктор Сулима. Перш за все, це стан доріг, які потребують капітального ремонту, залучення інвестицій, створення робочих місць. Також обговорюють у громаді й питання децентралізації та перспектив об’єднання. Про аспекти майбутньої адміністративно-територіальної реформи говорили й мешканці сіл та члени виконавчого комітету під час прийому очільника району.

«При прийнятті рішень щодо створення ОТГ потрібно врахувати декілька базових моментів, - каже Сергій Володимирович, - по перше, прорахувати економічну доцільність, важливо, щоб це рішення підтримала вся громада, адже об’єднання є добровільним та відкритим процесом. Також принциповою є позиція рівного представництва всіх громад у виборних органах влади.

В ході прийому мешканці сіл Кальницької сільради озвучили ряд важливих питань. Так, пані Ганна Заєць звернулася з питанням щодо облаштування стоку дощових вод, які підтоплюють повір’я пенсіонерки, стікаючи з проїжджої частини дороги.  Частково цю проблему пані Ганни Сергій Володимирович вже вирішив – заготовлено необхідні складові, щоб розпочати роботи по відводу стічних вод. То ж, найближчим часом  проблему буде вирішено.

Звучали також і соціальні питання, зокрема,  про санаторно – курортне лікування, матеріальну допомогу.

Зі своїми баченнями, як покращити роботу прийшли й керівники бюджетних установ населених пунктів: клубу, амбулаторії та дошкільних навчальних закладів. В основному, всі бюджетні заклади потребують поточного ремонту, а клуб – оновлення музичних інструментів та інвентарю. Ряд проблемних моментів потребує вирішення у ДНЗ с. Медведівці: не вистачає оргтехніки, потрібно оновити устаткування харчоблоку.

І, звичайно, знову звучала тема доріг. Як пояснив Сергій Володимирович, Закарпаття бере участь у так званому «дорожньому експерименті», відповідно до якого сума перевиконань митних надходжень буде спрямована на відновлення доріг всіх рівнів. Звичайно, потреби у ремонті на рівні області – значні, але при раціональному розподілі коштів та правильному визначенні пріоритетів, стан доріг до кінця року значно покращиться. Це стосується і Мукачівського району.

Мешканці громад також просили керівника району посприяти у налагодженні більш конструктивної співпраці з поліцією, зокрема, з дільничним офіцером. Адже систематична превентивна робота з населенням – це скорочення побутових злочинів, серед яких перше місце займають дрібні крадіжки.

Очільник МукачівщиниСергій Гайдай роз’яснив ряд питань, окремі з них взяв під свій особистий контроль до вирішення, а також відвідав ДНЗ у селі Кальник та детально ознайомився з потребами освітньої установи, яку відвідують 46 малюків у двох вікових групах.

«Безпосереднє спілкування з мешканцями громад дає можність глибше вивчати проблеми району та ефективніше їх вирішувати, - підсумовує Сергій Гайдай, - також спілкування дає можливість роз’яснити багато важливих змін, які відбуваються на загальнодержавному рівні та стосуються кожного з нас. Тому виїзні прийоми мешканців району й надалі залишаться серед пріоритетів моєї роботи»

 

Новини

Всі новини >>