Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

10.05.17 | 13:55

В Мукачівській РДА поговорили про проблеми людей з обмеженими можливостями

Вчора, 10 травня, відбулася зустріч голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая та голови Мукачівського міськрайонного товариства інвалідів вазо-моторної системи «Криниця»Володимира Кобина. Також, на нараді були присутні заступник голови РДА Олександр Богів та представники відповідних структурних підрозділів адміністрації.

Зустріч стосувалася питання організації та проведення оздоровчо-реабілітаційних заходів для осіб з обмеженими можливостями.

Як повідомив голова міськрайонної організації інвалідів Володимир Кобин, товариством «Криниця» проводиться підготовка до організації заходів з оздоровлення та реабілітації мешканців Мукачівського району – осіб з обмеженими можливостями, які будуть проходити з 22 по 27 травня в смт. Чинадійово на базі відпочинку «Водограй». У зв’язку з цим, Володимир Іржійович звернувся до голови РДА з проханням про співпрацю та допомогу в проведенні даного ряду заходів.

Перше, з чим звернувся до Сергія Володимировича голова товариства «Криниця» було залучення до запланованих заходів медичного працівника, оскільки база відпочинку «Водограй» не забезпечує медичний супровід відпочивальників.

Присутня на зустрічі головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги в Мукачівському районі Вікторія Лані запевнила, що нею буде забезпечено наявність чергового медпрацівника, який буде знаходитися на базі відпочинку кожного дня з 8 до 17 години.

Звернувся Володимир Іржійович і до представника відділу культури райдержадміністрації Ольги Копчі з проханням організувати святковий концерт для мешканців району з особливими потребами.

Також, користуючись нагодою, цього дня було домовленося про проведення консультацій з населенням представників управління соціального захисту населення РДА та Мукачівського районного центру зайнятості, під час яких, люди з обмеженими можливостями матимуть змогу отримати роз’яснення та допомогу у вирішенні особистих питань.

У свою чергу, голова Мукачівської райдержадміністрації Сергій Гайдай запевнив Володимира Кобина і про подальшу співпрацю та допомогу товариству та спільноті Мукачівщини з особливими потребами: «Я розумію, що наше середовище мало пристосоване для нормального життя людей з обмеженими можливостями, знаю, що і держава вам мало у чому допомагає, але я запевняю, що зі свого боку я всіляко намагатимуся покращити соціально-економічне становице інвалідів в Мукачівському районі і обіцяю й надалі співпрацювати та підтримувати товариство «Криниця».

Новини

Всі новини >>