Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

12.05.17 | 15:50

Що таке людська порядність, або звідки беруться стихійні сміттєзвалища?

Нещодавно на території смт. Чинадієво, неподалік санаторію «Карпати» виявили стихійне сміттєзвалище. Невідомі зловмисники вивантажили купу сміття просто обабіч дороги.

Для обстеження місця події та оперативного вирішення проблеми на вказане місце одразу ж виїхав перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

«Можна з впевненістю сказати, що тут викинуто кілька тон непотребу, який було привезено сюди на вантажівці, адже на місці злочину видно явні сліди шин від великого автотранспорту, та й обсяг говорять самі за себе», - повідомив Андрій Андрійович.

Зваживши на ситуацію, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай спільно з першим заступником голови адміністрації Андрієм Данканичемпровели нараду та вжили невідкладних заходів. Сміттєзвалище з побутових та будівельних відходів вже ліквідовано, роботу з вивезення побутових відходів виконала Мукачівська філія ДЕД, керівник Ігор Бліщ.

«Стихійні сміттєзвалища не виникають нізвідки, -  акцентує очільник району Серій Гайдай, - людська непорядність інколи не знає меж, але не потрібно забувати про адміністративну відповідальність, відповідно до чинного законодавства. Я наголосив на даній проблематиці правоохоронним органам, які відслідковуватимуть ситуацію, щоб не допустити її повторення!»

Також керівник району зазначив, що органи місцевого самоврядування також володіють інструментами для притягнення до відповідальності всіх тих, хто дозволяє собі подібні речі. Зокрема, при селищних та сільських радах утворені та функціонують адміністративні комісії, рішенням яких накладаються штрафи за порушення закону України «Про благоустрій населених пунктів».

Оскільки існує вірогідність, що дане сміття завезене і-за меж району, а можливо й області, просимо мешканців району бути свідомими та активними громадянами, відстежувати такі ситуації та повідомляти про факти до правоохоронних органів, сільради та Мукачівської РДА.

Мукачівщина – це наш спільний дім, і яким він буде – залежить від нас всіх.

Новини

Всі новини >>