Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

14.05.17 | 14:21

День сім’ї та матерівідсвяткували в Жнятині

Чудове сімейнесвято відбулося 14 травня у селі Жнятино Мукачівськогорайону. Всією громадою тут святкували день сім’ї, а оскільки дата співпала з відзначення всеукраїнського Дня матері, той й свято набуло ще вагомішого значення.

Для своїх батьків чудові концертні номери 

підготували їхні діти, як вихованці дитсадка, так і вже дорослі студенти різних навчальних 

закладів.

На святкову подію завітали й поважні гості: голова Мукачівської РДА СергійГайдай, депутат Закарпатської облради Гейза Гулачі, радник голови Мукачівськоїрайонної ради Віктор Дерев’яник, консули Генконсульств Угорщини в містах Ужгород та Берегово. Гостей зустрічав голова села Жнятино Іван Орос.

Громаду села Жнятино з Днем сім’ї, а всіхматусь з Днем матері привітав очільник району Сергій Гайдай:

«Сьогоднішнє свято, безперечно, одне з найважливіших, воно об’єднує нас всіх та стосується кожної людини, адже головною опорою є родина, а найріднішою людиною – мама, - зазначає Сергій Володимирович, - сенсжиття полягає в тому, щоб людину, незалежно від її віку, національності, професії та статусу, - чекали вдома, а любов матері ми проносимо з собою скрізь життя. Щиро вітаю зі святом всі родини, а жінкам-матерям зичу добра, благодаті й любовівідрідних!»

Зазначимо, у цій дружній громаді святковий концерт разом підготували вихованці й їхні вчителі місцевих шкіл, ДНЗ, будинку культури та церковних громад.

Свято вийшло по справжньому піднесеним і урочистим. Чудові хореографічні номери та вокальні композиції на українській та угорській мовахстали справжнім подарунком для мам. Особливо зворушливо вітали матусь маленькі вихованці дитсадка, які співали й танцювали так гарно й старанно, що викликали хвилю аплодисментів й сльози гордості у дорослих. Окрім концерту для малечі передбачили ще ряд розваг: батути, каруселі й різноманітні смаколики.

Новини

Всі новини >>