Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

15.05.17 | 14:48

Планова нарада відбулася в Мукачівській РДА

Сьогодні, 15 травня, старт робочому тижню дала планова нарада, яка відбулася в Мукачівській РДА під керівництвом очільника району Сергія Гайдая. Участь у нараді взяли: заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації, а також очільники районних та міськрайонних служб та відомств.

Сергій Володимирович  підвів підсумки участі делегації Мукачівського району у відзначенні Дня добросусідства, який відбувся 13 травня на території міжнародного пункту пропуску «Малий Березний-Убля» та подякував всім, хто долучився до організації представлення району під час заходу.

Серед робочих питань, спільних для декількох управлінь та відділів, було своєчасне оголошення тендерів для закупки твердого палива. Вартість на дрова коливається та може зростати, тому бюджетні заклади, які опалюються твердим паливом, потрібно забезпечити завчасно.

Відділ культури (керівник Оксана Кречковська) продовжує підготовку до районного етнофестивалю «Бобовищенське гроно» та планує забезпечення культурно-мистецьким супроводоміншихурочистих заходів районного значення.

Олександр Немйо начальник управління соціального захисту населення – розповів про новації в обрахуванні субсидій на літній період, а також зауважив на змінах до законодавстві щодо соціальних виплат. До того ж, при Мукачівській РДА функціонує виїзна група щодо моніторингу цільового використання так званих «дитячих» коштів в сім’ях, які потребують додаткового соціального супроводу. Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай доручив управлінню соціального захисту населення скласти графік виїздів комісії та провести роз’яснювальну роботу  серед населення за сприянням органів місцевого самоврядування.

Ще одне важливе питання, яке стояло на порядку денному – це перереєстрація всіх державних відомств та служб, які надають послуги мешканцям району, але зареєстровані в місті.

«Важлива кожна копійка, сплачена у вигляді податків від платежів за надані послуги, адже – це одне з джерел наповнення як районного, так і місцевих бюджетів, - акцентує Сергій Гайдай. - Додаткові бюджетні надходження дозволять вирішити багато нагальних соціальних питань, важливих для життя громад».

З даного питання очільник району доручив створити міжвідомчу робочу групу, що координуватиме процес перереєстрації.

При ситуацію в районі доповідали керівники державних служб та відомств, зокрема, начальник Мукачівського міськрайонного відділу  УДНСН Василь Голиш та керівник філії ДП „Мукачівськийрайавтодор”  Віталій Машіка, начальник Мукачівського районного центру зайнятості Роман Мельничук та інші.

Новини

Всі новини >>