Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

17.05.17 | 12:26

Мукачівщина поглиблює співпрацю з міжнародним благодійним фондом ADRA

 Співпраця з благодійними організаціями – це один з дієвих механізмів реалізації соціальних проектів та місцевому рівні. Так, Мукачівщина поглиблює співпрацю з міжнародною благодійною організацією ADRA.

Питання тісної співпраці та реалізації різноманітних соціальних проектів обговорив з представниками благодійної організації очільник району Сергій Гайдай. Робоча зустріч відбулася за участі: заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, представника ГО «НаДія» Юрія Голіша, координатора проекту ADRA в Україні, члена наглядової ради організації Карела Фолварчного, представника БО ADRA, керівника багатьох соціальних проектів Марцели Голкової.

Зазначимо, співпраця з благодійною організацією вже отримала свій практичний початок. Мукачівщина нещодавно отримала перший гуманітарний вантаж у вигляді продуктів харчування, зокрема, муки, яку було розподілено між соціальними установами, такими як Притулок Червоного Хреста та Територіальний центр.

Під час зустрічі з головою адміністрації Сергієм Гайдаєм Карел Фолварчний повідомив про надання Мукачівщині ще одного гуманітарного вантажу, вміст якого складають багато корисних речей для лікарень, соціальних установ, а також для тих мешканців району, які цього потребують.

У перспективі співпраці благодійної організації та Мукачівської РДА – реалізація спільних соціальних проектів, основні з яких проговорили під сьогоднішньої зустрічі. Зокрема, як зазначили благодійники, організація готова перенести свій позитивний досвід гуманітарних починань, які успішно реалізовані в країнах Європи, адже ADRAпровадить свою діяльність більш, ніж в 130 країнах світу, та є однією з найбільших в Європі.

Зі свого боку очільник району Сергій Гайдай окреслив соціальну проблематику району та висловив бачення та ідеї реалізації нагальних питань:

«Концепція соціального захисту полягає у реалізації такого багатофункціонального й масштабного проекту, який би забезпечив максимальний перелік послуг, - акцентує Сергій Володимирович. - Це і соціальна їдальня, і соціальний гуртожиток,  як тимчасове місце проживання для мешканців району, які потребують допомоги, і ще ряд гуманітарних складових. Але разом з цим за сприяння благодійних організацій реалізуємо поточні гуманітарні проекти і повністю підтримуємо співпрацю з фондом ADRA»

Координуватиме реалізацію гуманітарних проектів заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів.

Новини

Всі новини >>