Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

18.05.17 | 12:30

Всі рекламні конструкції, встановлені з порушенням вимог законодавства, - будуть демонтовані, - Сергій Гайдай

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів нараду з питань дотримання  норм законодавства при встановленні рекламних конструкції (щитів). На нараді були присутні всі власники, приватні підприємства та рекламні агенції, конструкції яких вже встановлено на території Мукачівського району.

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай наголосив присутнім про необхідність приведення дозвільної документації  у відповідність до діючих норм законодавства.

Робочі зустрічі з власниками рекламних конструкцій, що розташовані на території району, вже проводилися, проте керівник району ще раз наголосив про порядок надання дозволів на встановлення рекламних конструкцій в населених пунктах та за їх межами.

Так, Розпорядженням  голови Закарпатської ОДА № 188 від 20 квітня 2016 року, затверджено Порядок  надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Закарпатської області.

Відповідно до Порядку, оформлення видачі дозволів здійснюється департаментом житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА за погодженням з відповідними службами.

«Розміщення рекламних конструкцій в хаотичному вигляді та без належно оформлених дозволів на території Мукачівщини  вважаю недопустимим, - акцентує Сергій Володимирович та наголошує, - всі конструкції, встановлені з порушення законодавства, - будуть демонтовані».

До слова, відповідно до вищезгаданого Порядку надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Закарпатської області, демонтаж конструкцій у межах смуги відведення автомобільних доріг здійснюється за рішенням Укравтодору, погодженим з Головним Управлінням Національної поліції в Закарпатські   й області, за поданням Закарпатської ОДА.

Керівник району звернувся до власників рекламних конструкцій, що вже встановлені, розробити та в найкоротші терміни надати так звану дорожню карту із зазначенням повної інформації щодо рекламної конструкції, в тому числі з копіями підтверджуючих дозвільних документів.

Разом з тим, Сергій Володимирович наголосив, що питання демонтажу не ставиться перед власниками конструкцій, дозвільні документи яких знаходяться на виконанні.

Новини

Всі новини >>