Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

29.05.17 | 12:05

Свято останнього дзвоника відбулося у школах Мукачівщини

P1140321.JPGОстанній дзвоник перед літніми канікулами завершив навчальний рік 2016/2017 у загальноосвітніх школах Мукачівщини. Педагоги підсумовують освітні здобутки, а школярі поринули у найщасливішу пору року – літо. Особливим цей день став для випускників, для яких дзвоник пролунав дійсно в останній раз, а далі – дорога у доросле життя.

З 11 443 учнів – 542 – випускники 11 класів, які сьогодні, 26 травня, були у центрі уваги кожного шкільного свята. Попереду – ще зовнішнє незалежне оцінювання, але 10 випускників – претенденти на «золоту» медаль, 16 – на «срібну».

Ще 993 школярів – випускники 9-х класів, які отримають свідоцтво про базову загальну освіту, з них – 73 з відзнакою.

У всіх навчальних закладах Мукачівщини сьогодні був святковий та урочистий день. Особливі настанови та побажання, щоправда, зі сльозами на очах, були адресовані випускникам, для яких настає новий етап життя.

Побажав щасливого майбутнього випускникам і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Виступаючи під час святкової лінійки у Великолучківській ЗОШ І-ІІІ ст.., Сергій Володимирович зазначив:

P1140327.JPG«Я дуже хочу, щоб з вами зустріли знову через деякий час, і хтось з вас буде лікарем, вчителем, відомими митцем, чи талановитим «айтішником». Пам’ятайте, що українці – кращі у багатьох галузях науки, а ви – наше майбутнє, будівничі успішної, демократичної країни, свідомого суспільства. Нехай здійсняться ваші найважливіші задуми, а доля буде прихильною до Вас!»

Також Сергій Володимирович вислови слова подяки вчителям та батькам, які допомагають розкриватися юним талантам, знаходити свій сенс у дорослому житті та нагородив  директора Надію Рубіш й вчительський колектив грамотою Мукачівської РДА.

Вчителі завжди будуть цікавитися долею своїх вихованців, радіти їхнім успіхам та надалі виховувати підростаюче покоління. Якраз для підростаючого покоління і призначений подарунок, який анонсував для школи Сергій Володимирович. Як зазначив очільник району, найбільша школа Мукачівщини, в якій навчається 942 учнів, до початку наступного навчального року отримає новий шкільний автобус.

P1140349.JPGПо кількісним показникам район вважається забезпеченим шкільними автобусами, але зважаючи на найбільшу кількість населених пунктів – 88 – Сергію Володимировичу вдалося захистити позицію району щодо закупівлі ще одного автобуса Департаментом освіти й науки Закарпатської ОДА.

Щирі слова в адрес випускників прозвучали й від голови села Ярослава Чопа, директора школи та вчителів, а Боже благословення учні отримали від отця Михаїла.

Свято останнього дзвоника продовжилося виступами, які для випускників підготували молодші школярі. У доросле життя 40 випускників пройшли символічною «дорогою» під вишитими рушниками, а прощальний вальс на шкільному подвір’ї став новою точкою відліку щасливого майбутнього.

P1140493.JPGКерівник району Сергій Гайдай привітав випускників, вчителів та учнів з святом останнього дзвоника і в Форношській школі І-ІІ ст.. з угорською мовою навчання. Тут у доросле життя проводжали дев’ятий клас, учні якого вступатимуть до ліцеїв, коледжів, або здобуватимуть загальну середню освіту в інших школах.

Виступаючи перед батьками, вчителями та учнями, очільник району анонсував позитивні зміни, які чекають навчальний заклад з початком нового навчального року. Так, школа отримає новий комп’ютерний клас, адже наразі жоден з наявних комп’ютерів не працює.

«Також вдалося відшукати можливість вирішити ще одну проблему, зазначає Сергій Гайдай, - школа потребує збільшення кількості навчальних приміщень, і до 1 вересня матиме ще один обладнаний клас».

Зазначимо, необхідне приміщення на території школи є, але воно наразі – у непридатному для навчального процесу стані.

P1140442.JPGСергій Володимирович зазначив, що вітає діяльність в.о. директора Віталії Кіш, яка за один навчальний рік  не тільки згуртувала педагогічний колектив та батьківський комітет, що якісно позначилося на результатах навчального року, а ініціює вирішення тих проблем, які вже давно нагальні для школи.

Подарунком від молодших школярів  стали чудові номери, зокрема, змістовна хореографічна композиція у виконанні двох братів, відзначена нагородою обласного конкурсу учнівських талантів. Суть композиції полягає у синхронному танці біля імпровізованого дзеркала, що символізує дитинство та доросле життя.

Особливі слова випускникам адресували: голова села Юрій Химинець, пастор реформатської церкви, представники батьківського комітету та, звичайно, вчителі.

Не обійшлося без подарунків для молодших школярів – від керівника Мукачівської РДА вони отримали набори канцелярського приладдя, яке знадобиться у новому навчальному році.

Вітали учнів зі святом останнього дзвоника, а випускників – з початком нового життя і в інших школах Мукачівщини. Теплі слова та щирі побажала висловили: заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, керівник апарату Мукачівської РДА Олександр Чекан, начальник управління освіти, молоді та спорту Світлана Кешеля,  заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Микола Ващенок та методисти управління. Від імені керівника району школярі також отримали набори канцелярії.

 

image-0-02-05-d4b27258dbb2b8148a1c669aa56134f818e577a8ea45f0bb4dc99bfe9a238158-V.jpg IMG_20170526_090558.jpg

Новини

Всі новини >>