Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

07.06.17 | 14:42

Про організаційні питання та плани на тиждень поговорили в Мукачівській РДА

Вчора, 6 червня, робочий тиждень в Мукачівській РДА почався з планової організаційної наради. Робочу зустріч з керівниками окремих відділів та управлінь райдержадміністрації провів виконуючий обов’язки голови адміністрації Андрій Данканич.

Під час зустрічі присутніми було обговорено найбільш актуальні питання життя району та розглянуто і затверджено попередній план роботи на тиждень.

Зокрема, було піднято питання стану систематизації та офіційного оформлення всіх біл-бордів на території Мукачівського району. Нагадаємо, що робота з пошуку власників окремих біл-бордів, рекламні щити яких оформлені не за чинним законодавством проходить уже певний час.

Також, було порушено проблему створення та боротьби зі стихійними сміттєзвалищами як на території населених пунктів району, так і за їх межами. Порушили цього дня і питання подальшого налагодження співпраці та укладання нових договорів між мешканцями краю і товариством «АВЕ – Мукачево». Всі ці питання Андрій Андрійович обговорив з головним спеціалістом відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури адміністрації Іваном Лендєлом.

Також, користуючись нагодою, Андрій Данканич поцікавився роботою державних реєстраторів зокрема, та Центру надання адміністративних послуг в цілому. Переважно, мова йшла про процес перебігу оформлення громадських організацій, реєстрація яких нещодавно перейшла до ЦНАПів. Як повідомила керівник Центру Оксана Кабацій, робота з оформлення громадських організацій наразі не виконується, оскільки поки що немає кадрової одиниці, яка б виконувала даний вид робіт. Проте, процес формування необхідної посади вже розпочато, і найближчим часом оформлення та реєстрація інститутів громадянського суспільства буде проводитися в повному обсязі.

Про стан справ у галузі сільського господарства району в. о. голови РДА поінформував начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ілля Йовбак. А про стан та роботу окремих підприємств краю надав інформацію начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Ігор Яворський.

За результатами заслуханої інформації, в. о. голови районної адміністрації Андрій Данканич роздав відповіднідоручення та завдання керівникам окремих структурних підрозділів адміністрації.

Новини

Всі новини >>