Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

26.06.17 | 13:32

«Депутатська» субвенція, звернення до Президента, зміни до бюджету: відбулася сьома сесія Мукачівської районної ради

Народні обранці Мукачівщини розглянули ряд питань під час засідання сьомої сесії районної ради 7-го скликання, яка відбулася 22 червня.

У сесійній залі зареєструвалося 25 депутатів з 39. На розгляд народних обранців було винесено наступні питання порядку денного:

1. Про внесення змін до Програми забезпеченн ялікування нефрологічних хворих та медикаментозного забезпечення хворих із пересадженими органами Мукачівського району на 2016-2018 роки

 

2. Про затвердження нової редакції Статуту Жнятинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1 Мукачівської районної ради Закарпатської області

 

3. Про розроблення  Схеми планування території Мукачівського району

 

4. Про внесення змін до структури і чисельності виконавчого апарату районної ради

 

5. Про внесення змін до рішення районної Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року №119 «Про районний бюджет на 2017 рік» (із змінами від 23 лютого, 6 квітня, 18 травня 2017 року)

 

6. Про звернення депутатів районної ради

 

7. Різне.

 

Детально зупинилися та жваво дискутували депутати щодо питання про співфінансування робіт, спрямованих на розвиток територій за так звані «депутатські кошти».

Зазначимо, Кабінет міністрів України виділив із державного бюджету місцевим бюджетам Закарпатській області перший транш субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій. Виділення коштів з державного бюджету домоглися народні депутати на свої округи. Мукачівщина отримає 12 мільйонів завдяки народному депутату Михайлу Ланю. Умовою для проведення робіт є співфінансування з місцевих бюджетів 10% від усього траншу.

Кошти надходять частинами, 1 мільйон 200 тисяч гривень вже надійшли до району та будуть скеровані на потреби округу народного депутата.

Формула розподілу вільних залишків та гарантії виконання обов’язкової умови співфінансування викликали в залі дискусію. Врешті, після тривалого обговорення, депутати прийняли рішення про внесення змін до бюджету в частині обсягу загального фонду районного бюджету на суму 2 мільйона 711 тисяч гривень («депутатські» кошти). З районного бюджету виділили 103 тисячі гривень для співфінансування. Також депутати передбачили резерв у районному бюджету з цільовим призначенням – для виплати сум співфінансування. За таке рішення віддали свої голоси 23 народних обранця, 2 – не голосували.

Також з коштів вільного залишку 20 тисяч гривень виділили на співфінансування проектно-кошторисної документації для здійснення ремонту дороги Горонда - Баркасово, а 100 тисяч гривень передбачили для проведення поточного ремонту улиці Я.Мудрого в с. Ключарки.

Затвердили народні обранці й звернення до перших осіб держави та правоохоронних органів з проханням допомогти у вирішенні питання щодо встановлення права власності на майно санаторію «Перлина Карпат».