Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

26.06.17 | 13:36

Кузня талантів: діяльність клубу-бібліотеки відновили у селі Кучава

P1160114.JPGКультурно - мистецький осередок відкрив свої двері для всіх бажаючих сьогодні, 25 червня, у селі Кучава. Сільський клуб-бібліотека села Кучава Верхньокоропецької сільради відновив свою діяльність.

Культурна установа розташована у приміщенні колишнього магазину, а ремонт здійснено за кошти з місцевого бюджету.

На урочисте відкриття клубу завітали поважні гості: очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальник відділу культури Мукачівської РДА Оксана Кречковська, сільський голова Володимир Химич, завідувач районним будинком культури Ганна Горват, депутати сільради, та,звичайно ж, мешканці села цілими родинами.

Звертаючись з вітальним словом до присутніх, очільник Мукачівщини Сергій Гайдай зазначив, що галузь культури фінансується найгірше, і це проблема не тільки в районі, а й на рівні області та навіть держави.

«Важко переоцінити значення культури, адже вона виховує патріотизм, возвеличує українську мову у піснях та віршах, зберігає автентичні національні традиції, - зазначив Сергій Володимирович».

P1160144.JPGКерівник району також підкреслив свідому позицію депутатського корпусу Верхньокоропецької сільради, адже незважаючи на наявність інших суспільних потреб, депутати спрямували фінансування для відновлення приміщення закладу культури.

«Впевнений, що ця будівля, гарна всередині, стане також і змістовною та буде справжньою кузнею талантів, - завершив виступ Сергій Гайдай».

Подякував депутатському корпусу і голова села Володимир Химич, зазначивши, що відтепер закинуте приміщення колишнього магазину стане митецьким центром села, де дітки розвиватимуть свої таланти за допомогою наставників.

Привітали громаду села з відкриттям оновленого клубу і заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, для якого Кучава – рідне село, та начальник відділу культури Оксана Кречковська.

Правильність рішення депутатів підтвердили вихованці гуртків, які представили чудовий концерт у вигляді творчого звіту під назвою «Від села до села з піснею та словом» Вокальні композиції, хореографічні номери та декламація викликали хвилю оплесків у залі. Долучилися до мистецького свята й найменші мешканці села – вихованці дитячого садочка, які співали, декламували й танцювали яскраво й емоційно, зі щирю дитячою безпосередністю.

Відзначимо,  що крім клубної установи, у приміщенні функціонуватиме й сільська бібліотека, яка обслуговує читачів з сіл Кучава та Буковинка.