Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

03.07.17 | 13:46

Кубком Мукачівського району з баскетболу відзначили День молоді

P1160881.JPGДень молоді на Мукачівщині відзначили багатьма заходами, серед яких – Кубок Мукачівського району з баскетболу.

Спортивні змагання провели за сприяння районної Федерації з баскетболу (керівник Степан Горват) та відділу молоді й спорту Мукачівської РДА.

Турнір відбувся у спорткомплексі Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. За звання кращої команди боролися 4 колективи: БК «Ракошино», БК «Чинадієво», БК «Горонда» та БК «Н.Давидково».

З вітальним словом до учасників турніру звернувся голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який підкреслив, що спорт завжди був об’єднуючим началом для молоді всіх поколінь та національностей. Учасникам кубку Мукачівського району очільник адміністрації побажав чесної та безкомпромісної боротьби, яка визначить переможця.

«У спорті завжди перемагають ті, хто прагне цього, щоденно тренується та вірить у перемогу! – Зазначив очільник району, - то ж нехай Фортуна буде на стороні найсильнішої духом команди».

Звання найсильнішої команди підтвердили спортсмени з смт. Чинадієва, другими стали баскетболісти з Ракошина, третю сходинку зайняли БК «Горонда». Команди призери нагороджені Кубком, медалями та грамотами Мукачівської РДА. Урочисте нагородження провів заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів та начальник відділу молоді й спорту Олександр Корж.

P1160876.JPG P1170012.JPG