Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

26.07.17 | 09:55

Підсумки про наслідки негоди підвели та засіданні з ТЕБ та НС

Сьогодні, 26 липня, під головуванням очільника Мукачівської РДА Сергія Гайдая відбулося позапланове засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У роботі комісії взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальник Мукачівського міськрайонного відділення УДСНС України в Закарпатській області Василь Голиш, керівники структурних підрозділів адміністрації, очільники профільних служб та відомств.

На порядку денному комісії були питання щодо наслідків, спричинених негодою 23-24 липня, а саме – сильною зливою зі шквалистим вітром.

Як зазначив очільник району Сергій Гайдай, аварійні бригади Мукачівського РЕМ спільно з бригадами УДСНС протягом вчорашнього дня повністю відновили електропостачання до населених пунктів. Нагадаємо, внаслідок падіння віток дерев на лінії електропередач, було знеструмлено 12 населених пунктів повністю та 1 частково.

Комісія з ТЕБ та НС розглянула ряд питань, щодо наслідків негоди та їх усунення, зокрема прийнято рішення:

Про необхідність відновлення дороги по вул.. Партизанська в с. Бабичі даний автошлях місцевого значення сполученням Чинадієво-Кучава внаслідок сильних дощів зазнав пошкоджень: розмите щебеневе покриття. Утворилися великі ями. Які створюють небезпеку для учасників дорожнього руху.

Про відновлення дороги Обава-Дубино та мостового переходу через річку Обавка.

 

Пошкодження, які виникли на дорогах та мостовому переході обстежені комісійно, до пакету документів додаються Акти обстежень та фотографії.

Матеріали засідання комісії з ТЕБ та НС буде скеровано до ЗОДА та Закарпатської обласної ради з проханням вишукати можливість фінансування відновлювальних робіт.