Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

31.07.17 | 15:32

МТБ марафон «Кельтським шляхом» : шістдесят кілометрів населеними пунктами Мукачівщини здолали учасники

Яскрава вело подія відбулася, сьогодні, 30 липня, на Мукачівщині. МТБ марафон «Кельтським шляхом» охопив 16 населених пунктів району, маршрут становив близько 60 кілометрів (59.39 км) з різним набором висоти для професіоналів (набір висоти 1296м) та 35 кілометрів – для любителів велоспорту. Марафонці здолали складний маршрут, частина якого проходила мальовничими лісними дорогами гірських населених пунктів району.

Урочистий старт марафону був даний в смт. Кольчино та став частиною масштабного свята – Дня населених пунктів селища «Кольчино VIVAT».

Окрім того, честь підняти державний Прапор України було надано вело спортсмену багаторазовому чемпіону України та учаснику Олімпійських ігор Сергію Рисенко, який виконав почесну місію спільно з наймолодшим учасником дитячої велогонки.

Як зазначив головний організатор змагань, - відомий велогонщик Артем Топчанюк,- у вело марафоні взяли участь понад 100 спортсменів, серед яких – призери та переможці всеукраїнських та європейських змагань, вперше на Мукачівщині стартували спортсмени з Франції.

«Марафон «Кельтським шляхом» - це вже друга визначна вело подія в цьому році, - коментує очільник району Сергій Гайдай, - населені пункти району приймали марафон «Три замки Закарпаття». Радо вітаємо спортсменів на Мукачівщині, й надалі забезпечуватимемо проведення заходів на високому рівні!»

Керівник району зазначає, що марафон – це злагоджена робота як організаторів Артема Топчанюка й Андрія Хрипти, так і відділів та структурних підрозділів Мукачівської РДА, зокрема, відділу молоді й спорту, начальник - Олександр Корж.

Активну позицію в організації марафону займали й громади району на чолі з селищними та сільськими головами.

Санітарні машини та медики району супроводжували спортсменів спільно з рятувальниками та полісменами. З адаптацією траси на ділянках лісних доріг допомагали лісівники ДП «Мукачівського ЛГ», керівник Василь Анталовський.

Злагоджена робота всіх, хто причетний до організації марафону, дала свій результат – високий рівень змагань без травматизму та неприємних інцидентів. До слова, Мукачівщина буде приймати три етапи Чемпіонату України з багатоденної велогонки в 2018 році.