Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

04.08.17 | 14:35

Село Станово – з новим футбольним майданчиком

P1200057.JPGУрочиста подія відбулася сьогодні у с. Станові Мукачівського району. На території Станівської ЗОШ І-ІІІ ст.. відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям.

Розділити радість школярів прийшли дорослі, перш за все, ті, які зробили все для того, аби сьогодні урочисто перерізати символічну  стрічку спортивного об’єкту.

Відтак, на відкритті футбольного майданчика були присутні: народний депутат України Михайло Ланьо, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, , депутат районної ради Василь Пашкуляк, голова села Іван Йовбак, директор школи Юрій Пайда, який також є депутатом райради. До урочистостей приєдналися й голови селища та сіл району, депутати сільради, мешканці села.

P1200047.JPG «Хотіло ся б бачити такі спортивні об’єкти у кожному селі, у кожній школі, - зазначив у своїй вітальній промові народний депутат Михайло Ланьо, - впевнений, що цей майданчик не останній, який вдасться відкрити на Мукачівщині ще цього року, адже всі ми працюємо заради дітей».

До слова, Михайло Ланьо – був учнем Станівської школи, де народного депутата завжди чекають.

Привітавгромаду Станова й учнів школи голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який зазначив:

«Спортивний майданчик – це результат співпраці влади на всіх рівнях: від фінансування – до контролю за виконанням робіт на місці. Футбольне поле принесе багато користі не тільки школярам Станова, адже школу відвідують учнів з кількох сусідніх населених пунктів, отже мети, заради якої й повинна працювати влада, - досягнуто».

P1200100.JPGТакож очільник району зазначив, що для будівництва майданчика розміром 42х22 м, було залучено кошти, відповідно до Регіональної програми «Спортивний майданчик» у сумі 792 500 грн. за спів фінансування  з районного бюджету – 410 829 грн.

До присутніх з вітальними словами звернулися: заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, депутат районної ради Василь Пашкуляк, директор школи Юрій Пайда, та голова села Іван Йовбак, який щиро подякував всім, хто допоміг появі нового спортивного об’єкту.

Селищнийголова Кольчина Микола Дуб привітав громаду та школярів з новим футбольним полем та закликав майбутніх футбольних зірок виправдати сподівання дорослих й примножити футбол ну славу району, а  поки – тренуватися, працювати наполегливо та дбайливо ставитися до спортивного об’єкту.

Освяченняфутбольного майданчика здійснив настоятель місцевого Петро-Павлівського храму – протоієрей Василій Попович.

Першими випробували футбольне поле народний депутат України Михайло Ланьо та очільник Мукачівщини Сергій Гайдай. А далі ініціативу підхопили дві шкільні команди, які вже з нетерпінням чекали на відкриття майданчика, адже відтепер у них з’явилися нормальні умови для тренувань.

Завершенням урочистостей було загальне фото дорослих та майбутніх футбольних знаменитостей, перші кроки яких буде реалізовано на новозбудованому футбольному майданчику.

P1200139.JPG P1200157.JPG