Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

04.08.17 | 09:28

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай привітав правоохоронців з професійним святом

P1200352.JPGУрочисте зібрання з нагоди другої річниці з дня утворення Національної поліції України відбулося у актовій залі Мукачівського міського відділу поліції. Професійне свято полісменів зібрало у залі керівників силових структур, представників районної та міської влади, ветеранської організації.

Традиційно, святкове зібрання розпочалося з виконання Гімну України. Відтак, до присутніх звернувся начальник Мукачівського МВП полковник Василь Рябінчак, який зазначив, що Національна поліція працює у непростий час, додаткові випробування для правоохоронців приносить антитерористична операція на сході України. Згадав Василь Рябінчак і про тих полісменів, які віддали свої життя за незалежність держави. Присутні вшанували загиблих  в зоні АТО поліцейських хвилиною мовчання.

P1200330.JPGТакож у своїй вітальній промові керівник правоохоронного відомства подякував кожному  співробітнику окремо, та всім загалом за відповідальну функцію, яку поклала на них держава: «Служити й захищати».

Цей девіз сьогодні набув нового значення, адже попри всі виклики сьогодення та загрози із зовні, ключовим аспектом залишається довіра та повага до поліції з боку  громадян. Цього можна досягти тільки щоденною результативною працею на всіх рівнях.

Василь Рябінчак відзначив кращих поліцейських та вручив чергові спеціальні звання й передав слово для привітання гостям заходу.

До особового складу Мукачівського міського відділу звернувся очільник Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який апелював до високої відповідальності, яку ставить перед правоохоронцем суспільство. Разом з тим, без чітко працюючої правоохоронної системи в Україні не побудувати правову державу, кожен громадянин якої живе у безпеці та має можливість реалізувати свої права. Сергій Володимирович щиро побажав полісменам простих, але важливих для кожної людини цінностей: родинного затишку, здоров’я та добробуту , успішного просування по службі.

Слово мали й ветерани правоохоронних органів.

«Колишніх правоохоронців не буває!» - зазначив голова Ради ветеранів Мукачівського міськвідділу поліції Іван Русин та додав, що співробітники вже колишньої міліції  так само, як і колись переймаються проблемами своїх молодих колег, намагаються передати свій досвід та порадити у важку хвилину.