Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

04.08.17 | 09:31

У Мукачівському районному відділенні поліції – подвійне свято

P1200236.JPGДругу річницю з дня утворення Національної поліції відзначають сьогодні, 04 серпня, в Україні. У минулому залишилася епоха міліції, а поліція йде непростим шляхом професійного становлення, поступово реформуючись у сучасний силовий орган, без захисту якого не обходиться жодне суспільство.
Відзначали професійне свято і в Мукачівському районному відділенні поліції. Проте, як зазначив у вітальній промові начальник Мукачівського РВП Юрій Огняник, у відділенні – подвійне свято. Адже разом з утворенням Нацполіції, було створено і районне відділення, як окремий структурний підрозділ, який до того часу входив до складу Мукачівського міськвідділу.
Відтак, з нагоди подвійного професійного свята, у актовій залі Мукачівського РВП відбулися урочисті збори за участі поважних гостей: очільника Мукачівщини Сергія Гайдая, селищного голови Кольчина Миколи Дуба, селищного голови Чинадієва Івана Мошака, сільських голів Ракошина Василя Коштури та В. Лучок Ярослава Чопа.
P1200255.JPGУрочисте зібрання розпочав начальник Мукачівського РВП Юрій Огняник, який відзначив позитивну динаміку по всіх напрямках роботи. Юрій Васильович подякував всім своїм підлеглим за щоденну роботу, якою вони поступово повертають втрачену довіру громадян, вибудовують нову правоохоронну систему сучасного європейського зразка.
Юрій Огняник відзначив кращих з кращих, а також вручив окремим правоохоронцям погони, які свідчать про присвоєння чергового офіцерського звання. 
Привітав правоохоронців з подвійним професійним святом і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який зазначив, що працювати в час тотальних реформ – найскладніше, але цей період, без сумніву, увійде в історію, як народження якісно нової правоохоронної системи, що служить виключно людям, допомагає та захищає їх.
Сергій Володимирович також виконав приємну місію та нагородив грамотами Мукачівської РДА кращих з кращих співробітників поліції.
На важливості співпраці поліції з громадами наголошували керівники селищ та сіл, зазначаючи, що позитивні зміни у роботі правоохоронців спостерігаються.
P1200291.JPGВідтак, від імені виконавчих комітетів селищних та сільських рад дільничних офіцерів поліції було відзначено грамотами та подяками.
Підготували подарунок для поліцейських і вихованці Чинадіївського дитбудинку, над яким Мукачівське РПВ встановило шефство.
Діти представили особовому складу та гостям урочистого зібрання справжній концерт з чудовими вокально-хореографічними номерами, які викликали бурхливі оплески та щирі емоції у стражів порядку.
З Днем Нацполіці!
Зі святом, правоохоронці Мукачівщини!