Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

10.08.17 | 08:40

Велодоріжку впорядковано

20668111_838095036358040_1316202806_n.jpgМукачівщина активно розвиває велоспорт. Так, протягом поточного року район вже має позитивний досвід проведення двох масштабних вело марафонів: «Три замки Закарпаття» та «Кельтським шляхом». На наступний рік плани ще більш амбітні – у районі відбудуться три  етапи всеукраїнських змагань – Чемпіонату України з багатоденних гонок.

Разом з тим, потребує розбудови місцева велосипедна інфраструктура.

«Створенням умов безпечного руху для велосипедистів не займався ніхто, - констатує очільник району Сергій Гайдай,- ситуація на Мукачівщині не відрізняється від інших районів області. Тому й працюємо над тим, щоб через проведення у Мукачівському районі  всеукраїнських вело змагань, залучати кошти для розбудови та порядкування місцевої інфраструктури.

Наявна ж інфраструктура для велосипедистів потребує догляду. Так, велосипедна доріжка обабіч траси міжнародного значення Київ-Чоп вже становила небезпеку для велосипедистів. Рухатися вело доріжкою було вкрай незручно через рослинність ( кущі та траву), яка з обох боків вкрила проїжджу частину. Тому велосипедисти обирали зручніший але небезпечний шлях – рухалися узбіччям швидкісної траси.

20706479_838094553024755_262973476_n.jpgТраса знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг області, тому очільник району Сергій Гайдай звернувся до філії «Мукачівської ДЕД», яка є підрядною організацією та виконує роботи по утриманню та впорядкуванню доріг.

Проте, на жаль, у філії «Мукачівської ДЕД» не знайшли можливості виконати роботи з впорядкування вело доріжки.

«Довелося шукати альтернативний варіант вирішення проблеми, - зазначив керівник району, - адже безпека людей не повинна залежати від можливостей чи відношення до роботи окремих організацій. Вихід знайдено – вело доріжку впорядковано відомством, яке завжди допомагає у вирішенні проблем району».

Відтак, велодоріжку на трасі Київ-Чоп в частині села Іванівці, - впорядковано, безпечний рух для пішоходів та велосипедистів – відновлено.