Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

13.08.17 | 08:49

У селі Павшино – підозра на АЧС

P1200575.JPGВ одному з дворогосподарств села Павшино сьогодні, 13 серпня, зафіксовано випадок падежу свійської свині. Так, власник дворогосподарства звернувся до Мукачівської районної державної лікарні ветеринарної медицини із заявою щодо взяття зразків на дослідження вірусу африканської чуми свиней у зв’язку з раптовою загибеллю чотирьох свиней.

 Зазначимо, село Павшино – відноситься до карантинної зони захисту (спостереження) у зв’язку з виявленням АЧС в с. Н. Коропець.

На місце виїхали представники відповідних служб та члени Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Мукачівській РДА (ДНПК), зокрема її голова – в.о. голови Мукачівської РДЖА Андрій Данканич та начальник Мукачівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області Василь Туряниця.

P1200586.JPGАндрій Данканич та Василь Туряниця провели з власником дворогосподарства роз’яснювальну бесіду щодо алгоритму дій при підозрі вірусу АЧС та у випадку його підтвердження.

Начальник Мукачівської районної державної лікарні ветеринарної медицини Михайло Молнар та фахівці ветлабораторії взяли взірці патологічного матеріалу, які відправлені на дослідження вірусу АЧС. Також ветеринари оглянули й інших тварин, що знаходяться на території дворогосподарства.

«У випадку підтвердження вірусу  АЧС карантинні міри буде запроваджено після рішення  Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при Мукачівській РДА, що в свою чергу, базуватиметься на результатах лабораторних досліджень, - зазначає Андрій Данканич, - на даному етапі проведені всі превентивні заходи із локалізації ситуації».

На території дворогосподарства проведено комплексні заходи дезінфекції,  тому числі встановлено дезпости на виїзді.

У випадку підтвердження вірусу АЧС, в селі Павшино буде запроваджено карантинні заходи, про що проінформовано органи місцевого самоврядування.

P1200596.JPG P1200577.JPG

 

Новини

Всі новини >>