Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

17.08.17 | 16:37

На Мукачівщині триває процес утилізації свиней

На сьогоднішньому засіданні районної надзвичайної протиепізоотичної комісії було прийнято рішення про негайне знищення всіх тварин, які залишилися в даному населеному пункті. За попередніми даними, їх кількість не перевищує 20 особин.

Напередодні, зранку, було підготовано все необхідне для знищення тварин: викопано ями для майбутнього захоронення рештків туш, заготовлено паливно-мастильні матеріали та дезинфікуючі засоби.

Територією майбутнього скотомогильника було визначено земельну ділянку з земель запасу сільської ради.

Спочатку, тварини були присиплені спеціалістами ветиринарної служби. Потім, члени комісії по вилученню сільськогосподарських тварин внесли кожну особину у відповідний акт, де зазначалися вік, стать та вага свині. Одразу після зняття розмірів, тварини було переміщено у спеціально приготовані ями, де відбувалося спалення туш.

З метою дотримання правил безпеки, на місці події постійно чергує спеціальний наряд Мукачівського міськрайонного відділу управління ДСНС України в Закарпатській області.

Наразі, процес знищення заражених тварин триває. Після завершення процесу спалення кожне дворогосподарство, де знаходилися тварини, буде додатково продезинфіковано відповідно до санітарних норм.

 

Новини

Всі новини >>