Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

19.08.17 | 16:15

До Дня Незалежності: у селі Макарьові відбувся святковий концерт

P1200882.JPGНа Мукачвщині розпочалися святкові заходи, присвячені Дню Незалежності України. З днем народження нашу державу привітали мешканці сіл Макарьово й Барбово: у сільському клубі відбувся святковий концерт.

Творчу програму представили вихованці школи, дитсадка та різноманітних класів естетичного виховання, що функціонують при клубній установі. Саме тому програма вийшла урочиста, цікава й різножанрова.

Як годиться, на свято запросили друзів й поважних гостей, серед яких: очільник району Сергій Гайдай, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, селищний голова Кольчина Микола Дуб, сільський голова Станова Іван Йовбак, отець Богдан Лийза, представники та депутати сільських рад, односельчани.

Звертаючись до присутніх, голова мукачівської РДА Сергій Гайдай привітав всіх з наступаючими державними святами, значення яких важко переоцінити та зазначив:

«Патріотизм починається з самого себе, з поваги до суспільства, відповідального ставлення до роботи, навколишнього середовища, усвідомлення власної ролі у суспільстві».

Відтак, очільник району побажав мешканцям сіл терпіння й наснаги, адже шлях, яким йде наразі наша держава, непростий, і тому важлива активна життєва позиція кожного з нас.

З вітальним словом до односельчан звернувся сільський голова Михайло Геревич, який від імені Макарівського виконавчого комітету нагородив кращих мешканців двох сіл грамотами.

Юні таланти та їх наставники подарували присутнім чудовий концерт. В рамках святкових заходів тематичний вечір напередодні відбувся і в бібліотеці села Макарьово, а в залі клубу функціонувала тематична книжкова виставка та стенд з предметами домашнього вжитку сивої давнини під назвою «З бабусиної скрині».

Святкова програма завершилася колективним фото на згадку про відзначення 26-ї річниці Незалежності України.

P1200751.JPG P1200847.JPG

 

Новини

Всі новини >>