Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

20.08.17 | 16:58

Футбольний турнір, приурочений до Дня Незалежності, відбувся на Мукачівщині

P1200690.JPGНа Мукачівщині розпочався цикл святкових заходів, приурочених відзначенню найважливіших державних свят – Дня Незалежності та Дня Державного Прапору.

Одним з перших заходів став футбольний турнір, який відбувся у неділю, 20 серпня, на стадіоні села Лалово.

Футбольні змагання традиційні, щорічні, відбуваються вже в сьомий раз, об’єднуючи все більше число любителів найпопулярнішого та наймасовішого виду спорту.

У турнірі до 26-ї річниці Незалежності України на зелений газон вийшли 10 команд: Куштановиця, Лалово (юнаки), Лалово (дорослі), Макарьово, В. Коропець (юнаки), В.Коропець-село (дорослі), Мукачево, Ромочевиця, Кучава, Софія.

Захід традиційно розпочався з виконання державного гімну України, після чого до учасників турніру з вітальним словом звернувся голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який відзначив, що хоча захід і носить чисто чоловічий характер, проте спорт, якраз є тим фактором, який об’єднує навколо себе людей.

«Відзначення державних свят спортивними заходами є знаковим, адже спорт, зокрема, футбол, згуртовує, вчить йти до мети спільно, працювати злагоджено. Саме так потрібно діяти сьогодні українцям, - відзначив Сергій Володимирович».

Привітав учасників змагань і один із засновників щорічного турніру – сільський голова В. Коропця Володимир Химич, який побажав гравцям присвятити кожен забитий м’яч знаковим державним святам та найдорожчому, що вони символізують – Незалежності держави.

Про порядок змагань розповів гравцям головний арбітр турніру та голова Мукачівської районної федерації футболу Віктор Шварц.

Участь в урочистому відкритті також взяли: заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальники відділів та управлінь Мукачівської РДА, зокрема, начальник відділу молоді й спорту Олександр Корж, сільські голови.

Турнір стартував з традиційного матчу між командою голів сільрад та державними службовцями. Право першого удару  поєдинку, який символізує конструктивну співпрацю громад та органів державної лади, належало очільнику району Сергію Гайдаю.

Поєдинок не визначив сильнішу команду. Основний час завершився рахунком 1:1. Долю матчу визначила серія пенальті, а спортивна Фортуна на це раз посміхнулася команді з голів сільрад: 3:2

Команди-учасники турніру змагалися за коловою системою, а призові місця розподілили таким чином:

·         IV місце – команда Макарьово

·         ІІІ місце – команда В.Коропець (юнаки)

·         ІІ місце – команда В.Коропець-село ( дорослі)

·         І місце команда Софія

Зауважимо, що у півфіналі та фіналі долю поєдинків визначала серія пенальті.

Відтак, у матчі за Кубок турніру основний час команди сіл В.Коропець-село (дорослі) та Софія завершили з нічийним рахунком 0:0. За результатами пробитих зі штрафного майданчику м’ячів, В.Коропець поступився Софії: 1:2

Приємну місію нагородження виконав заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів спільно з головою села В. Коропець Володимировим Химичем.

Олександр Ярославович подякував всім командам за участь у змаганнях та вручив капітанам футбольні м’ячі. Команди призери отримали грамоти й спортивний інвентар, а переможці додали до своїх спортивних трофеїв Кубок турніру до Дня Незалежності України.

 

 

 

Новини

Всі новини >>