Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

28.09.17 | 12:01

На Мукачівщині стартував Відкритий Чемпіонат України з багатоденної гонки

Велозмагання всеукраїнського рівня приймає Мукачівщина. У селі Клячаново Мукачівського району стартував Відкритий Чемпіонат України з багатоденної гонки, гонки вгору.

До Закарпаття позмагатися за звання найкращого приїхала еліта велоспорту України та гості з сусідньої Білорусії. Всього в змаганнях беруть участь 13 команд, що географічно представляють майже всю Україну: Київ, Київську область, Львів, Полтаву, Житомир, Закарпаття, Тернопіль, Вінницю, Черкаси. Окремі області делегували кілька команд. Відтак, всього учасників у командній гонці стартового дня зареєструвалося 86.

Відзначимо, серед учасників команд – переможці та призери України та Європи, учасники Олімпійських ігор, зокрема: Роман Гладиш, Олександр Кривич, Ганна Нагірна, Ганна Соловей та інші.

Чемпіонат відкрили урочисто, слово взяв організатор Артем Топчанюк, який представив спортсменам гостей, що безпосередньо долучилися до проведення вело змагань. Відтак, учасників гонки привітали: очільник району Сергій Гайдай, сільський голова Іванівців Михайло Мишкулинець, начальник відділу молоді й спорту Олександр Корж.

Керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай привітав спортсменів на Закарпатті, зокрема, на території Мукачівщини та зазначив, що район вже має позитивний досвід проведення велогонок різного формату, така тенденція розвитку велоспорту буде продовжуватися.

До учасників гонок також звернувся й представник Мінмолодьспорту Володимир Супрун, адже змагання вседержавного значення та проводяться, відповідно до Календарного плану міністерства.

На технічних моментах змагань наголошувала головна суддя велогонок Наталія Фігурська.

Відтак, команди подолали маршрут першого дня, який передбачав: с. Клячаново-Іванівці-Клячаново, 9,1 км

Спортсменів по маршруту супроводжувала районна поліція та машина швидкої допомоги. На окремих ділянках маршруту рух автомобільного транспорту був частково перекритий.

Перший день Чемпіонату України з багатоденної гонки визначив переможців:

І місце – команда Миколаївської обл.

ІІ місце – команда Донецької школи вищої спортивної майстерності

ІІІ місце - команда Олімпійський коледж ім.. Піддубного

Приємну місію нагородження здійснив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай спільно з сільським головою Іванівців Михайлом Мишкулинцем.

Як зазначив організатор змагань Артем Топчанкюк, наступний маршрут, що охопить населені пункти Мукачівщини, спортсмени подолають у п’ятницю, 29 вересня: Кольчино-Чинадієво-Сусково-Свалява-Ганьковиця-Н.Ворота-Підполоззя-Уклін-Поляна-Свалява-Кольчино. Довжина дистанції – 108.38 км