Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

28.09.17 | 12:04

Питання підтримки учасників АТО обговорили в Мукачівській РДА

Засідання координаційної ради з вирішення проблемних питань військовослужбовців, учасників АТО та членів їх родин відбулося у Мукачівській РДА. За участю представників профільних управлінь, структурних підрозділів РДА та державних служб, нараду провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Відповідно до порядку денного, заслухали загальну інформацію управління соціального захисту населення  щодо учасників АТО та членів їх родин.

Як зазначив начальник управління соцзахисту Олександр Немйо, ведеться облік та постійний моніторинг проблематики учасників АТО, членів родин загиблих військовослужбовців. Важливу роль у комунікації між органами державної влади та учасниками АТО відіграють громадські організації, створені для захисту інтересів військовослужбовців. Окрім того, активну позицію займає і радник голови Мукачівської РДА з питань учасників АТО Олексій Кесов, який також входить до складу координаційної ради.

Відтак, головний акцент на засіданні координаційної ради ставили на медичному супроводі та психологічній реабілітації, а заступник начальника відділу пільг  управління соцзахисту Оксана Фізер ознайомила присутніх з листом ДУ «Інституту медицини Національної Академії медичних наук України».

В листі за підписом головного лікаря установи Т.Харченко, йдеться про можливості Центру медико-психологічної реабілітації постраждалим  в зоні АТО. Так, в Центрі надається високоспеціалізована медична допомога фахівцями вищої та першої категорії, докторами та кандидатами медичних наук за спеціальностями: неврологія, терапія, психотерапія, медична психологія, дерматологія, офтальмологія, отоларингологія, кардіологія та інші. За час існування Центру проліковано 700 осіб з різних куточків України.

«Лікування та обстеження у Центрі – це один з видів державної підтримки для учасників АТО, - зазначив Андрій Андрійович, - завдання відповідних органів на місцях, спільно з громадськими організаціями та медиками – проінформувати та забезпечити отримання цієї медичної допомоги військовослужбовцям, які цього потребують».

Як підкреслив начальник управління соцзахисту Олександр Немйо, у вищезгаданому Центрі надається допомога з психологічної реабілітації і членам родин учасників АТО (батькам, дружинам), що також є важливим аспектом їх підтримки.

По підсумках засідання координаційної ради, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич дав відповідні доручення щодо  інформування та забезпечення отримання медичної допомоги Центру учасниками АТО з Мукачівського району.

Новини

Всі новини >>