Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

03.10.17 | 15:09

На фестиваль «Бобовищенське гроно» - новою дорогою!

P1240446.JPGМукачівщина готується до Етнофестивалю «Бобовищенське гроно». Оргкомітет завершив розподіл локацій на місці проведення фесту – у селі Бобовище, адже, окрім виноробів, будуть представлені всі населені пункти району.

Також до фестивалю приурочена ще одна важлива подія – знайдено можливість здійснити ремонт доріг. Відтак, на автодорозі через село Лохово здійснено ямковий ремонт. Працює техніка і в самому селі Бобовище, тут проводять середній поточний ремонт, який передбачає суцільний шар нового асфальту.

Роботи з відновлення доріг проінспектував очільник району Сергій Гайдай, який також взяв участь у виїзному засіданні організаційного комітету.

«Фестиваль – це презентація  не тільки культурних традицій району, а й створення максимально комфортних умов для відпочинку туристів, які відвідають захід та всіх гостей фестивалю.

Поганий стан доріг, що ведуть до фестивальної локації – був однією з найгостріших проблемних моментів, на якому справедливо зауважували люди. То ж було докладено максимум зусиль, аби здійснити ремонт та запросити гостей на фестиваль новою дорогою!».

Нагадаємо, що Мукачівщина щиро запрошує на Етнофестиваль «Бобовищенське гроно», який вже вдруге відбудеться у селі Бобовище 07 та з 08 жовтня, початок о 13.00 год.

Гостей фестивалю привезуть та відвезуть безкоштовні автобусі рейси, які вирушатимуть за графіком з автостанції м. Мукачева.

P1240445.JPG P1240471.JPG

P1240472.JPG P1240473.JPG