Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

03.10.17 | 15:13

Робоча поїздка по закладах освіти

P1240370.JPGЗ початком нового навчального року до закладів освіти Мукачівщини – посилена увага, адже попереду опалювальний сезон, набирає обертів навчальний процес.

Сьогодні, 02 жовтня, очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, який особисто опікується освітянськими питаннями, здійснив робочу поїздку загальноосвітніми закладами та садочками.

Так, Сергій Володимирович спільно з начальником управління освіти, молоді та спорту Світланою Кешелею відвідав садочок у В.Визниці. Освітня установа після поточного ремонту, щойно завезені й нові ліжечка, які вже готують для малюків. Всього у садочку виховуються 27 діток.

P1240384.JPGДошкільна установа у смт. Чинадієво також оновлюється: зводять новий паркан, планують деякий косметичний ремонт, будуть поведені роботи по вдосконаленню системи опалення.

Також очільник Мукачівської РДА відвідав садочок у Лохові, який  відвідують 50 діток, тут потребує оновлення твердий інвентар.

Загальноосвітня школа І-ІІ ст.. в смт. Чинадієві є найбільш наповнюваною серед  «дев’ятикласних» шкіл району: її відвідують 250 учнів, потенційні можливості навчального закладу – до 300 школярів. У школі навчаються вихованці Чинадіївського дитячого будинку. Вчителі, спілкуючись з керівником району, зазначили, що потребує збільшення кількості комп’ютерів кабінет інформатики.

«Освіта - один з пріоритетних напрямків моєї роботи, адже йдеться про виховання та навчання дітей, – акцентує Сергій Володимирович, - особисто здійснюю моніторинг стану освітніх закладів, спілкуюся з вчителями, шукаю можливості реагувати на потреби учнів та створення комфортних умов роботи педагогів та вихователів».

P1240367.JPG P1240430.JPG