Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

03.10.17 | 11:41

Напередодні, під головуванням очільника району Сергія Гайдая відбулася нарада на предмет організації спортивних змагань та реабілітації мешканців району з особливими потребами. З проханням про допомогу у проведенні заходу до керівництва району звернувся голова  Мукачівського міськрайонного товариства інвалідів вазо-моторної системи «Криниця» Володимир Кобин. Запланований захід відбудеться з 16 по 21 жовтня на базі оздоровчого комплексу «Водограй».

В організації заходу будуть задіяні кілька профільних управлінь та відділів, відтак у нараді взяли участь: начальник управління соцзахисту населення Олександр Немйо, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги району Вікторія Лані, начальник відділу молоді та спорту Олександр Корж, головний спеціаліст  відділу культури Ольга Копча.

Медичний супровід, транспортні перевезення, організація локацій для проведення змагань, а також дозвільна частина, яку прикрасять своїми виступами творчі колективи району, - всі ці важливі моменти обговорили під час наради.

Як повідомив Володимир Кобин, під час перебування у комплексі «Водограй», окрім реабілітації, передбачені спортивні змагання з настільного тенісу, шахів та бочі, який до слова, набирає все більше популярності на Закарпатті.

По підсумках наради очільник району Сергій Гайдай дав відповідні доручення та вказівки щодо організації заходу на найвищому рівні та запевнив Володимира Кобина у своїй безпосередній підтримці як окремого взятого заходу, так і діяльності ГО в цілому.