Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

05.10.17 | 11:45

Мукачівщина буде представлена під час інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес у центрі Європи»

Закарпаття, завдяки своєму геополітичному розташуванню, кліматичним та ландшафтним критеріям, - є один з найбільші привабливих регіонів України в інвестиційному плані. А капіталовкладення відіграють рушійну роль у розвитку економіки, тому й значення їх для краю важко переоцінити.

 «Закарпаття – бізнес у центрі Європи» - під такою назвою, яка має ще й смислове навантаження, - відбудеться інвестиційний форум. Діловим колам представлять потенційні можливості краю 12 жовтня. Захід відбудеться в історико-архітектурному комплексі «Совине гніздо», що в Ужгороді.

Участь у роботі бізнес форуму візьме і Мукачівщина. Експозиційна локація Мукачівщини відображатиме  як потенційні можливості району,  так і його діючі інвестиційні проекти, які свідчать про реальні історії успіху, як запоруку вдалої співпраці. 

Підготовку до участі в інвестиційному форумі обговорили під час наради, яку провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Участь у нараді взяв начальник управління розвитку економіки та торгівлі Ігор Яворський, начальник відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму Василь Шкріба та головний спеціаліст відділу Олександр Мущинко.

«Участь у бізнес форумі – це ще одна нагода презентувати Мукачівщину, цього разу  діловим колам потенційних інвесторів, - зазначає Андрій Андрійович, - успішна діяльність в районі підприємств з іноземними капіталовкладеннями підкреслить позитивне реноме району як надійного бізнес-партнера».

Зазначимо, Мукачівщина нещодавно була представлена під час Міжнародної туристичної виставки «Тур»євроцентр – Закарпаття 2017» та під час Дня Добросусідства з Угорською Республікою, який відбувся в рамках фестивалю «Берег фест».

Новини

Всі новини >>