Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

04.10.17 | 11:47

Аспекти соціально-економічного розвитку району на 2018 рік обговорили у Мукачівській РДА

Під головуванням першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича відбулася нарада з питань розробки Програми соціально-економічного розвитку району на 2018 рік. У нараді взяли участь керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації.

Як зазначив начальник управління економічного розвитку та торгівлі Ігор Яворський, Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову № 411 від 31.05.2017 року «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2018-2020 роки». Цим документом Уряд схвалив Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2018-2020 роки, визначивши основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України. Відповідно, на рівні району також буде розроблено Програму соціально-економічного розвитку району на 2018 рік.

«Від економічного розвитку району залежить фінансування соціальних програм, скерованих на допомогу тим мешканцям району, які цього потребують, - зазначив Андрій Данканич, - тому плануванню та прогнозуванню економічних показників й надалі буде приділено значну увагу».

 Начальник фінансового відділу Інна Бисага нагадала, що показники увійдуть до концепції формування проекту районного бюджету на 2018 рік.

По підсумках наради, перший заступник  голови Мукачівської РДП Андрій Данканич дав доручення  присутнім керівникам управлінь та відділів сформувати по напрямках роботи показники по категоріях: підсумок виконання цільових програм за 2016 рік, стан виконання за 2017 рік та проект на 2018 рік, а також окреслити проблемні моменти, що виникають у ході виконання цільових програм.

Новини

Всі новини >>