Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

06.10.17 | 15:54

В Мукачівській РДА продовжується робота з очистки узбіч від сухостою

Цими днями перший заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич провів чергову нараду з питань зрізу аварійних дерев на дорогах місцевого значення – об’єктах середніх ремонтів.

Цього дня, Андрій Андрійович поспілкувався з головами сіл, на території яких передбачено вирубку аварійно-небезпечних дерев. Також, на зустрічі були присутні відповідальні особи з районного лісового господарства, Мукачівського району електричних мереж та окремі представники райдержадміністрації.

Так, головний спеціаліст відділу  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури РДА Іван Лендєл ознайомив представників органів місцевого самоврядування з текстом доручення голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля від 11.09.2017 року про наявність на окремих ділянках дороги (Горонда-Баркасово, (Київ-Чоп)-Іванівці-Щасливе, Кольчино-Пузняківці)аварійно-небезпечних дерев, які загрожують безпеці дорожнього руху.

Також, Іван Йосипович повідомив, що для виконання даного доручення в РДА було створено спеціальну комісію, якою вже проведені обстеження вище згаданих ділянок дороги, і складено відповідні акти обстеження.

Згідно цих актів, загальна кількість аварійних дерев, які підлягають зрізуванню на всіх відрізках доріг, становить близько тисячі штук, що складає приблизно 500 кубометрів деревини.

Наразі, перед комісією постало питання, хто буде відповідальним за виконання даного виду робіт, адже цій особі потрібно буде оформити спеціальний лісорубчий білет, який досить важко отримати.

Також, під час дискусії, у присутніх виникло питання, що потім робити із отриманою деревиною.

Як повідомив присутніх, перший заступник голови Мукачівської адміністрації Андрій Данканич, за обласним дорученням, всю отриману від зрізування деревину потрібно поділити між бюджетними установами тих населених пунктів, на яких проводилася розчистка доріг.

Та, оскільки всі державні заклади вище згаданих сіл забезпечені альтернативним паливом у повному обсязі, було висунуто пропозицію звернутися до обласної адміністрації з проханням можливості поділу деревини між соціально незахищеними верствами населення.

Також, головою села Горонда Іваном Туряницею було озвучено інформацію, що більшість аварійних дерев знаходяться за межами населених пунктів, на узбіччях доріг, які знаходяться у власності обласної служби автомобільних доріг.

Отже, за підсумками наради, було вирішено з звернутися з рядом питань та пропозицій до Закарпатської  ОДА, а після отриманої інформації, надалі працювати над вирішенням поставленої задачі.

Новини

Всі новини >>