Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

06.10.17 | 15:57

Виїзний прийом у віддаленому селі Бистриця провів очільник району Сергій Гайдай

Черговий виїзний прийом керівник Мукачівської РДА провів у населених пунктах Бистрицької сільської ради.

Села Бистриця та Вільховиця розташовані у мальовничому куточку Мукачівщини, є туристично привабливими, адже на території розташована одна з найдавніших сакральних пам’яток – дерев’яна церква святого Великомученика Дмитра, збудована з дубових колод та дранки у XVII сторіччі.

Разом з тим, населені пункти мають і ряд проблем, про які і говорили під час прийому голови адміністрації. Відтак, мешканці Вільховиці та Бистриці просили сприяння у вирішенні проблеми з встановлення Інтернет покриття, клопотали про додаткову зупинку автобусу та багато уваги приділили проблемі ремонту доріг.

Сергій Володимирович спільно з головою села Іваном Софілканичем пояснили мешканцям, що сільрадою виготовлено проектно-технічну документацію, тож ремонт автошляхів розпочинають найближчим часом. Відтак, за кошти місцевого бюджету буде здійснено ремонт центральної вулиці села Бистриця, а за так звані «депутатські» кошти, що, завдяки народному депутату Михайлу Ланю, передбачені на розвиток інфраструктури відповідних сіл, - буде відремонтовано дорогу у селі Вільховиця.

Наповненню місцевого бюджету сприяє діяльність підприємства з іноземними інвестиціями Фабрика деревини «ТГФ Закарпаття». Зазначимо, підприємство також не залишається осторонь вирішення нагальних питань, важливих для інфраструктури села.

Керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай також відвідав інші комунальні заклади, зокрема, ФАП, поспілкувався з працівниками, в першу чергу, про готовність до опалювального сезону.

«Прийом громадян вже давно вийшов за межі кабінетного формату, - зазначає очільник району Сергій Гайдай, – разом з мешканцями району, керівниками органів місцевого самоврядування обговорюємо, плануємо розвиток сіл та поступово вирішуємо проблеми, важливі для життя людей».