Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

06.10.17 | 15:59

На Мукачівщині планують реалізувати пілотний проект зі спорудження сонячної електростанції

Напередодні голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів робочу зустріч з інвесторами з Словаччини. Темою перемовин стала потенційна можливість реалізувати пілотний проект з побудови сонячної електростанції.

До початку зустрічі з головою Мукачівської РДА словацькі бізнесмени вже оглянули ряд локацій в межах району, то ж розмова була предметною.

Словацьку делегація очолив Павол Гомбік – президент Палати користувачів і виробників відновлюваних джерел енергії – KUVOZE.

Павол Гомбік окреслив загальні технічні вимоги, необхідні ландшафтні та кліматичні критерії, зауважив про бажану наявність комунікацій.

Зі свого боку очільник району Сергій Гайдай запевнив словацьких інвесторів, що Мукачівщина готова реалізувати пілотний проект з побудови сонячної електростанції.

«Ми готові до співпраці та врахуємо всі базові критерії, заявлені інвестором, - зазначив Сергій Володимирович, - наразі вже напрацьовано конкретний план подальших дій та встановлено комунікацію задля оперативного реагування на додаткові запитання, які виникатимуть у процесі переводу напрацювань до реальної площини».

Павол Гомбік підкреслив:

«Добре, що ми зустрілися, адже наразі є чітке бачення співпраці та обговорені подальші кроки, які необхідні для реалізації проекту відновлювальних джерел енергії».

В результаті проведеної зустрічі було досягнуто домовленостей щодо опрацювання ряду технічних моментів, які ляжуть в основу протоколу намірів, а в подальшому - в реалізацію проекту.