Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

27.10.17 | 14:26

Про посилення призовної роботи органами місцевого самоврядування говорили у Мукачівській РДА

Перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів нараду щодо посилення призовної роботи органами місцевого самоврядування. У нараді взяли участь голови сіл, у яких дана ділянка роботи потребує покращення, зокрема: Іванівці, Страбичево, Чинадієво. Детально про функції органів місцевого самоврядування їх керівникам роз’яснив Ігор Гусєв – військовий комісар Мукачівського ОМВК.

Як зазначив Ігор Костянтинович, чинним законодавством України передбачено покласти на органи місцевого самоврядування обов'язок на вимогу комісаріатів сповіщати призовників і військовозобов'язаних про їх виклик у військкомати.

Мова йде про забезпечення своєчасного прибуття за цим викликом і необхідності в 7-денний строк повідомляти  комісаріат про прийняття на роботу (навчання) та звільнення від роботи (навчання) призовників і військовозобов'язаних.

Про важливість проведення роз’яснювальної роботи серед молоді призовного віку наголосив Андрій Андрійович. Як зазначив перший заступник, призов тягне за собою багато пріоритетів для молодої людини, в тому числі й матеріальних, адже у випадку, якщо призовник працевлаштований, за ним зберігається як страховий стаж, так і заробітна плата. Тобто юнак, перебуваючи на строковій службі отримує заробітну плату з основного місця роботи та військові нарахування водночас.  У окремих випадках, таке матеріальне забезпечення суттєво допомагає родині військовозобов’язаного.

За підсумками наради, представники органів місцевого самоврядування взяли до відома інформацію Мукачівського ОМВК та рекомендації щодо покращення роботи з призовною молоддю, висловлені першим заступником голови Мукачівської РДА Андрієм Данканичем.

Новини

Всі новини >>