Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

26.10.17 | 14:30

Перевізників Мукачівщини привітали напередодні професійного свята

Нарада за участю підприємців, що здійснюють перевезення в межах Мукачівського району, відбулася у Мукачівській РДА напередодні професійного свята – Дня автомобіліста й дорожника, яке в Україні відзначають в останню неділю жовтня.

 Зібрання відбулося за участі: голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая, голови Мукачівської районної ради Івана Михайла, першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича та заступника начальника управління Укртрансбезпеки в Закарпатській області Сергія Кейса.

Відкрив нараду директор  державного підприємства „Диспетчерська служба пасажирських перевезень” Георгій Горват, який озвучив порядок денний наради та представив співробітників Управління патрульної поліції Закарпатської області, які відповідають за роботу нещодавно створеного дорожнього відділу. Полісмени коротко розповіли про функції дорожнього відділу та новації у оформленні дорожньої документації, що стосуються пасажирських перевезень.

Про зміни, які очікуються у сфері пасажирських перевезень зазначив Сергій Кейс. Відтак, на розгляду у ВРУ знаходиться законопроект, який змінить правила надання послуг з пасажирських перевезень. Як зазначив Сергій Кейс, законодавча ініціатива покликана лібералізувати роботу на ринку перевезень, зробити її максимально прозорою. Також у розрізі новацій планується створення електронного кабінету перевізника у форматі всеукраїнської бази  даних, де кожен підприємець або підприємство буде мати змогу отримувати нову інформацію та перевіряти терміни власних дозвільних документів.

Зі свого боку перевізники озвучили проблеми, які стосуються їхньої роботи на місцевому рівні. Це, зокрема, стан доріг в окремих населених пунктах. Про перспективи ремонту доріг, порядку виготовлення проектно-кошторисної документації та залучення фінансування розповів очільник району Сергій Гайдай, який зазначив, що робота щодо приведення доріг району до відповідного стану не припиняється.

Сергій Володимирович також акцентував на змінах, які торкнуться  формування дорожніх фондів та ремонту й обслуговування автошляхів. Вже з наступного року на всеукраїнському рівні стартує поступова передача дорожнього фонду на обласні та місцеві рівні.

Відтак, користуючись нагодою, очільник району Сергій Гайдай привітав підприємців-перевізників та водіїв з професійним святом та спільно з головою Мукачівської райради Іваном Михайлом нагородив кращих з них грамотами й подяками.

Відзначив грамотами й привітав перевізників і Сергій Кейс від імені Управління Укртрансбезпеки України в закарпатській області.

  

Новини

Всі новини >>