Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

30.10.17 | 08:49

Чергова нарада з питань проходження опалювального сезону в 2017 році відбулася в РДА

 

Сьогодні, 30 жовтня, чергова організаційна нарада пройшла під керівництвом першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича. Цього разу мова йшла про організацію та хід опалювального 2017-2018 року в районі. Присутніми на зустрічі були керівники підзвітних структурних підрозділів райдержадміністрації.

Перш за все, під час зустрічі було піднято питання стану підключення закладів освіти, культури та медицини району до системи газопостачання на сьогоднішній день.

За словами відповідальних осіб, майже всі комунальні установи краю вже підключено до системи газопостачання. Оскільки, спеціалісти газової служби працюють по напрямках, що суттєво пришвидшує їх роботу, цього року розпочати опалювальний сезон вдалося швидше та без усяких проблем.

Наразі, питання стоїть лише по деяких закладах культури району. Проте, за словами начальника відділу культури райдержадміністрації Оксани Кречковської, всі проблемні ситуації, пов’язані з підключенням установ культури до системи газопостачання будуть вирішені у найкоротші строки.

У підсумку зустрічі, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич видав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів адміністрації про організації в підзвітних їм закладах ведення систематичного нагляду за кількістю споживання газу та електроенергії. «Основна наша задача – це не влісти в борги, і без проблем провести цьогорічну опалювальну кампанію. А економія повинна бути, оскільки майже у всіх комунальних закладах Мукачівщини встановлено енергозберігаючі вікна та двері, а також проведено утеплення фасадів», - наголосив Андрій Андрійович.

Новини

Всі новини >>