Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

03.11.17 | 08:59

Проблеми з перевізниками вирішували цими днями в Мукачівській РДА

 

Нещодавно, на ім’я голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая, надійшло ряд звернень громадян та виконкому і депутатського корпусу Завидівської сільської ради з проханням посприяти у вирішенні проблеми з пасажирськими перевезеннями за маршрутом Мукачево-Завидово.

Тому, сьогодні, 30 жовтня, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Данканич провів нараду за участі сільських депутатів населеного пункту щодо зриву автобусних рейсів.

Також, на зустрічі був присутній директор ДП «Диспетчерська служба пасажирських перевезень» Георгій Горват та перевізник, який відповідає за даний маршрут.

Як повідомила в. о. сільського голови Завидова Ірина Роман, з 19 червня 2017 року без відома громадян було зменшено кількість рейсів та змінено графік автобусів на вище згаданому маршруті. «Найбільше претензій у населення стосується ранкових та вечірніх рейсів, коли людям потрібно вчасно добратися до роботи чи навчання, а також, повернутися додому», - наголосила Ірина Василівна.

У свою чергу, директор державного підприємства „Диспетчерська служба пасажирських перевезень” Георгій Горват намагався пояснити причину таких змін в графіку рейсів з точки зору рентабельності. «Оскільки, через Завидово їдуть й автобуси інших маршрутів, такі як Мукачево – Івашковиця, чи Мукачево – Загаття, тому було прийнято рішення зменшити на кілька рейсів саме маршрутом Мукачево – Завидово», - пояснив Георгій Андрійович.

Після жвавої дискусії, опоненти все ж дійшли згоди.

Так, було вирішено ранкові маршрути залишити без змін, тільки замінити автобуси, що їздять зараз на більші, з довгою базою, що дозволить збільшити кількість пасажирських місць.

Що ж стосується вечірніх рейсів, то було прийнято рішення трохи змінити час їхнього відправлення, і змістити відправку останніх трьох рейсів з Мукачева на 20-30 хвилин, і тим самим покращити людям можливість добратися додому.

Чимось подібна ситуація спостерігається і в селі Бабичі. Тому, користуючись нагодою, з директором ДП Георгієм Горватом поспілкувався й Бабичівський сільський голова Василь Маринець.

Тут справа стосується переважно окремого перевізника, який неякісно виконує свої обов’язки. «У нас просто катастрофічна ситуація, людина не виконує свою роботу. Автобуси всі в жахливому стані, і тому часто ламалися, а ті, які їздили – їздили не за графіком», - скаржиться Василь Іванович.

Розібравшись у ситуації, Георгій Андрійович запевнив сільського голову, що за місяць ситуацію буде вирішено, оскільки, вже зараз проходить процес розірвання договору з вище згаданим перевізником. « Найближчим часом нами буде укладено договір з новою людиною, яка буде надавати якісні послуги населенню», - наголосив Георгій Андрійович.

У підсумку, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич дав відповідні доручення директору ДП «Диспетчерська служба пасажирських перевезень» та назначив чергову нараду з даних питань на наступний тиждень.

Новини

Всі новини >>