Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

03.11.17 | 09:15

Керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів нараду з директорами освітніх закладів району

З освітянами Мукачівщини зустрівся очільник району Сергій Гайдай. На розширеній нараді за участю керівників освітніх закладів було розглянуто багато важливих питань, які стосуються не тільки навчально-виховного процесу. У нараді взяли участь: начальник управління освіти, молоді спорту Світлана Кешеля, начальник відділу освіти управління освіти, молоді й спорту Микола Ващенок, методисти управління.

Сергій Володимирович розпочав нараду з обговорення питання щодо початку опалювального сезону, моніторингу наявної проблематики систем опалення та наголосив на жорсткій економії енергоресурсів та вжитті енергозберігаючих заходів.

«Рахуємо кожну копійку, - зазначив очільник району, - адже економія під час опалювального сезону – це кошти для ремонтів, придбання нового інвентарю, створення комфортного навчального середовища».

Очільник району озвучив ще одне важливе для навчальних закладів питання – встановлення дорожніх знаків, що обмежують швидкість руху транспорту. Відтак, керівник району проінформував, що відповідно до останніх законодавчих змін, Управління патрульної поліції Закарпатської області набуло додаткових функцій дорожньої поліції, до сфери повноважень входить питання погодження встановлення дорожніх знаків.

За ініціативою голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая, до Управління патрульної поліції буде подана зведена інформація щодо потреб встановлення знаків обмеження руху транспорту біля навчальних закладів району, то ж директорів попросили не зволікати з поданням пропозицій, які будуть враховані у спільному листі.

«Навчальні заклади, які знаходяться у безпосередній зоні руху транспорту – автоматично перебувають у зоні ризику, адже йдеться про безпеку дітей, - акцентував Сергій Володимирович та поросив поставитися до цього питання відповідально».

Відтак, керівники навчальних закладів озвучили ряд проблемних питань, серед яких: обрізка аварійних дерев та віток, поточні ремонти електропроводки, потреба в яких виникла з за останній період часу, піднімали й питання ремонту та обслуговування шкільних автобусів, та інші.

Окрему увагу керівник району приділив питанню протипожежного захисту. Як зазначив Сергій Володимирович, буде проведено додатковий моніторинг стану протипожежної безпеки з метою виявлення не доопрацювань та оперативного їх усунення.

На звершення наради керівник району вкотре подякував освітянам Мукачівщини за нелегку щоденну працю з виховання та навчання дітей.

Новини

Всі новини >>