Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

02.11.17 | 09:16

Срібного призера чемпіонату світу з Шотокан карате-до привітав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

Юний спортсмен Максим Гонак з Мукачівщини (с. Лавки) нещодавно вибором срібну нагороду на чемпіонаті світу з Шотокан карате-до, який відбувся в Угорщині.

Відтак, угорське місто Егер приймало міжнародні змагання 25th World Shotokan Karate Championship and the 10th Kohai World Cup. Понад тисячу учасників з 36 країн світу на семи майданчиках боролися за звання кращого. З Мукачівського району у складі збірної України виступили двоє талановитих юнаків – Максим Смочко та Максим Гонак.

Про нелегку перемогу обидвох Максимів, які стали призерами чемпіонату світу, розповів їхній наставник – тренер СК «Сінай», майстер спорту України з карате, неодноразовий переможець та призер всеукраїнських та міжнародних змагань Роман Маслиган під час зустрічі з очільником Мукачівщини Сергієм Гайдаєм.

Як зазначив Роман Михайлович, Максим Смочко відзначився у перший день турніру, виборовши бронзову нагороду. Юнак впевнено переміг суперників Сербії, Угорщини, Румунії, Литви і лише наслідок травми не дозволив Максиму перемогти у визначальному поєдинку.

Максим Смочко та Максим Гонак також виступили у розділі командного куміте «мікс». У складі команди з чотирьох спортсменів юнаки з Мукачівщини здобули срібло, змогли пробитися до фіналу змагань, лише в додатковий час, поступившись команді Румунія-1 (з рахунком 10-9).

Закарпатські спортсмени за сумою балів зайняли другу сходинку п’єдесталу пошани, перемігши команди з Болгарії, Угорщини та Румунії-2.

З вагомою перемогою на змаганнях світового масштабу Максима Гонака та його наставника привітав очільник Мукачівщини Сергій Гайдай.

Високі нагороди чемпіонату світу – це неабиякий показник як для спортсменів, так і для тренера. Мукачівщині є чим гордитися, і ці двоє талановитих юнаків – входять до числа тих, хто примножує славу району, області, України на світовій спортивній арені, - зазначив Сергій Володимирович.

Максим Гонак отримав спортивне спорядження, яке стане у нагоді під час тренувань. Таке ж спорядження буде передано і для Максима Смочка.

На останок Сергій Володимирович побажав юному каратисту не послаблювати темпів тренувань, щоб завойовувати все нові вершини.

Новини

Всі новини >>